۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 36343
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷
  • 50 بازدید
  • ارسال توسط :
۴۰۰میلیاردتومان برای تکمیل ۲ پروژه راه جنوب شرق تهران نیاز است
۴۰۰میلیاردتومان برای تکمیل ۲ پروژه راه جنوب شرق تهران نیاز است

۴۰۰میلیاردتومان برای تکمیل ۲ پروژه راه جنوب شرق تهران نیاز است

پیشوا- آبرومند: وزیر راه و شهر سازی گفت: تکمیل ۲ پروژه تقاطع های غیر هم سطح قرچک و تکمیل خط ۳ و ۴ ریلی جنوب شرق استان تهران به ۴۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد. به گزارش خبرنگار ما – محمد اسلامی بعد از ظهر پنج شنبه با حضور در شهرستان پیشوا و بررسی موارد و […]

پیشوا- آبرومند: وزیر راه و شهر سازی گفت: تکمیل ۲ پروژه تقاطع های غیر هم سطح قرچک و تکمیل خط ۳ و ۴ ریلی جنوب شرق استان تهران به ۴۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد اسلامی بعد از ظهر پنج شنبه با حضور در شهرستان پیشوا و بررسی موارد و مشکلات راه در این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنتنی پیشوا به جاده امام رضا برقرار است و به عنوان جاده اصلی هم مورد استفاده است.

اسلامی در ادامه با بیان اینکه نکته مهم و جدیدی که فعلا مطرح است و در استان نیز تصویب شده است و توسط مسئولین استانی و نماینده شهرستان نیز مورد پیگیری قرار دارد مسئله اتصال آزادراه قم گرمسار به طول ۱۸ کیلومتر است افزود: این اتصال با توجه به اینکه مصوبه استانی بوده باید مورد بررسی قرار بگیرد که به چه صورت می توانیم به طور مشارکتی با مسئولین استان برای اجرای آن تصمیم گیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه مسئله اتصال آزادراه قم گرمسار در گروه ارزیابی نیز اعلام شده است گفت: مقرر شد بررسی های مطالعاتی این مصوبه انجام شود و هم اکنون نیز از نقطه صفر به این مرحله رسیدیم و از خواسته های مردم و مسئولین با اطلاع شده ایم.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص وضعیت جاده های روستایی پیشوا و جنوب شرق استان تهران نیز اظهار داشت: راه های روستایی طبق یک برنامه در دستور کار قرار دارد و هم اکنون نیز طبق اعلام فرماندار پیشوا راه روستاهایی که اعلام شد به معاونت راه روستایی سازمان راهداری ارجاع می شود و در برنامه قرار داده خواهد شد اما زمان اختصاص بودجه برای این راه ها معلوم نیست و در برنامه قرار داده می شوند.

اسلامی افزود: قطار حومه ای برای مهم است که حداکثر بهره برداری از آن صورت بگیرد و خط سوم و چهارم باید تکمیل شوند چرا که حجم قطارهای مسافربری و باری در این خطوط زیاد هستند و خط سوم برای همین منظور در نظر گرفته شده است که انشااله امیدواریم بتوانیم با تامین منابع و تکمیل خطوط مسافران بیشتری را جابه جا کنیم.

وی در خصوص خروجی بازدیدهای امروز از شهرستان های جنوب شرق استان تهران بیان داشت: مسئله تقاطع های غیر هم سطح در قرچک و بحث تکمیل خط ریلی خط سوم و چهارم که خوشبختانه سال قبل یک و نیم میلیون نفر جابه جا کرده و به کاهش ترافیک و الودگی هوا کمک می کند از اهمیت زیادی برخوردار است و برای تکمیل این ۲ پروژه مهم ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که امیدواریم بتوانیم تامین اعتبار کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*