۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 43184
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
۴۵ هزار نفر در۲ ناحیه صنعتی شهرستان پردیس اشتغال دارند
۴۵ هزار نفر در۲ ناحیه صنعتی شهرستان پردیس اشتغال دارند

۴۵ هزار نفر در۲ ناحیه صنعتی شهرستان پردیس اشتغال دارند

پردیس – آبرومند: رئیس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: دو ناحیه صنعتی خرمدشت و سیاهسنگ با بیش از چهار دهه فعالیت در فاز ٧ شهر پردیس قرار دارند و در حدود ۴۵ هزار نفر مشغول به کار هستند. به گزارش خبرنگار ما – «حسن لاله» گفت: در حدود  ۴هزار و ۳۰۰ واحد صنفی و صنعتی […]

پردیس – آبرومند: رئیس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: دو ناحیه صنعتی خرمدشت و سیاهسنگ با بیش از چهار دهه فعالیت در فاز ٧ شهر پردیس قرار دارند و در حدود ۴۵ هزار نفر مشغول به کار هستند.

به گزارش خبرنگار ما – «حسن لاله» گفت: در حدود  ۴هزار و ۳۰۰ واحد صنفی و صنعتی در دو ناحیه صنعتی خرمدشت و سیاهسنگ به عنوان دو قطب اصلی اشتغالزایی با دریافت خدمات شهری از شهرداری پردیس به کار و تولید اشتغال دارند.

 

وی با اشاره به رشد جمعیت شهر پردیس تا ۶۰۰ هزار نفر پس از بارگزاری مسکن مهر، اظهارداشت: نواحی صنعتی شهرستان پردیس ظرفیت اشتغالزایی برای جمعیت آینده این منطقه را با برندهای استانی، کشوری و صادارتی دارند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: با ساماندهی و فراهم کردن بستر توسعه صنایع پیش بینی می شودکه پس از رشد جمعیت، ظرفیت اشتغالزایی این منطقه به ایجاد یکصد هزار شغل برسد.

 

‏لاله ادامه داد: نواحی صنعتی سیاهسنگ ، خرمدشت، کمرد، بومهن و جاجرود، راهگشای رفع مشکل اشتغال هستند و رونق اقتصادی بیش از گذشته شهرستان پردیس را به همراه دارند.

 

وی با اشاره به رفع مشکل صنایع آلاینده، اظهارداشت: پیشرفت‌های زیادی در حوزه کاربرد فیلتر و تصفیه‌کننده آلاینده در صنایع اتفاق افتاده و امروز شاهد ارتباط خوبی بین صنعت و محیط زیست هستیم  و در این راستا تعداد زیادی از صنایع با استفاده از تصفیه کننده و فیلترگذاری از لیست صنایع آلاینده حذف شدند.

 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*