۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 38023
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کارآفرین پرداخت شد
۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کارآفرین پرداخت شد

۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کارآفرین پرداخت شد

سمنان- آبرومند: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی برای ایجاد یک هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی از ابتدای فروردین تا پایان دی ۹۸ برای مددجویان جویای کار و کارآفرینان عرصه اشتغال این نهاد پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – […]

سمنان- آبرومند: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی برای ایجاد یک هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی از ابتدای فروردین تا پایان دی ۹۸ برای مددجویان جویای کار و کارآفرینان عرصه اشتغال این نهاد پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علیرضا خدابنده روز سه شنبه به خبرنگاران اظهارداشت: درآمد ماهانه مجریان مددجوی تحت پوشش این نهاد در استان سمنان از هر طرح اشتغال ۱۸ میلیون ریال ارزیابی شده است.

 

وی افزود: یک هزار و ۱۷ ارزیابی تصادفی از طرح‌های اشتغال امسال مددجویان کمیته امداد استان سمنان انجام شد.

 

وی با بیان اینکه کارآفرینی بستری برای حل مشکل بیکاری است، تصریح کرد: چهار هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان نظارت و پایش می‌شود.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان  ادامه داد: کارآفرینی فناورانه با روند تبدیل علم به ثروت و تجاری سازی، زمینه جهش‌های توسعه‌ای را فراهم می‌کند و اشتغال با پایه اقتصاد مقاومتی علاوه بر حل مشکلات اجتماعی، می‌تواند فرهنگ مسئولیت پذیری اجتماعی را در کشور نهادینه کند.

 

وی بیان کرد: نظارت‌ها بر طرح‌های اشتغال به مدت سه تا ۵ سال و پرداخت تسهیلات دوباره با هدف جلوگیری از متوقف شدن و پایدار سازی طرح اجرایی می‌شود.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: علاوه بر نظارت، راهبران شغلی، کانون خیران اشتغال، نیروهای جهادی پا در عرصه اشتغال مددجویان گذاشتند تا جهشی نو در اشتغال ایران اسلامی بردارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*