۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 52382
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
۵۵میلیارد ریال کمک مردمی برای آزادی زندانیان در شهرری جمع‌آوری شد
۵۵میلیارد ریال کمک مردمی برای آزادی زندانیان در شهرری جمع‌آوری شد

۵۵میلیارد ریال کمک مردمی برای آزادی زندانیان در شهرری جمع‌آوری شد

ری – آبرومند: مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری گفت: ۵۵ میلیارد و ۴۳۴ میلیون و ۴۶۱ هزار ریال کمک مردمی از خیران شهرستان ری و دستگاه‌های مختلف دولتی طی پنج ماه اول سال جاری برای آزادی زندانیان غیرعمد و خدمات رسانی به خانواده‌هایشان جمع‌آوری شد. به گزارش خبرنگار ما – محسن حسن‌پور اظهار […]

ری – آبرومند: مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری گفت: ۵۵ میلیارد و ۴۳۴ میلیون و ۴۶۱ هزار ریال کمک مردمی از خیران شهرستان ری و دستگاه‌های مختلف دولتی طی پنج ماه اول سال جاری برای آزادی زندانیان غیرعمد و خدمات رسانی به خانواده‌هایشان جمع‌آوری شد.

به گزارش خبرنگار ما – محسن حسن‌پور اظهار داشت: ۵۳ میلیارد و ۲۹۵ میلیون و ۲۴۷ هزار ریال از این کمک های مردمی برای آزادی ۲۰۶ نف متهم جرایم غیرعمد و مالی هزینه شده است.

 

وی با اشاره به اینکه از میان ۲۰۶ متهم جرایم غیرعمد و مالی ۱۳۸ نفر مرد و ۶۸ نیز زن هستند، افزود: جلب رضایت مالی شاکیان کار بسیار سختی است که اعضای انجمن حمایت از زندانیان فقط برای آزادی چهار زن ۵۵ مورد رضایت جلب کرده اند.

 

حسن پور کمک مالی به خانواده زندانیان، تامین ودیعه مسکن این افراد و پرداخت وام های قرض الحسنه را از دیگر اقدامات انجمن حمایت از زندانیان غیرعمد شهرستان ری عنوان کرد و یادآور شد: یک میلیارد و ۵۰۹ میلیون ریال به خانواده زندانیان کمک مالی شده است و همچنین ۶۰۰ میلیون ریال ودیعه مسکن و ۳۵۰ میلیون ریال نیز وام قرض الحسنه پرداخت شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: پرداخت هزینه های موردی مانند مسائل فرهنگی، اجاره مسکن، تامین هزینه های درمانی و تامین لوازم خانگی را از دیگر اقدامات انجمن حمایت از زندانیان در خصوص خانواده زندانیان عنوان کرد که در این زمینه نیز طی پنج ماه سال جاری ۵۹۳ میلیون ریال پرداخت شده است.

 

حسن پور کمک به زندانیان در حوزه های فرهنگی، بهداشتی، درمانی و دارویی را از دیگر اقدامات انجمن حمایت از زندانیان بیان کرد و گفت: در سال ۱۴۰۰ تاکنون ۳۶۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال برای اینگونه اقدامات هزینه شده است.

 

وی ادامه داد: کمک های مردمی جمع آوری شده توسط انجمن حمایت از زندانیان به جز جرایمی مانند مواد مخدر، قتل عمد و مسائل ناموسی شامل تمامی زندانیان می شود.

 

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری در پایان با اشاره به راه‌اندازی سامانه حمایت از خانواده زندانیان تاکید کرد: سامانه حمایت از خانواده زندانیان به نشانی  samanehemayat.com با هدف ارائه خدمات ویژه به این خانواده‌ها راه‌اندازی شده و خانواده مددجویان می‌توانند با مراجعه به نشانی الکترونیک این سامانه، فرم ارائه‌شده را تکمیل کنند که این فرم در سریع‌ترین زمان، به نزدیک‌ترین انجمن حمایت محل سکونت خانواده ارجاع می‌شود.

 

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*