۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 49460
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
۵۶٠ واحد مسکونی در دماوند به کارکنان وزارت دفاع وگذار می‌شود
۵۶٠ واحد مسکونی در دماوند به کارکنان وزارت دفاع وگذار می‌شود

۵۶٠ واحد مسکونی در دماوند به کارکنان وزارت دفاع وگذار می‌شود

دماوند – آبرومند: معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۵۶٠ واحد مسکونی با حضور وزیر راه و شهرسازی تیرماه امسال به کارکنان وزارت دفاع واگذار می‌شود. به گزارش خبرنگار ما – یاسر لک گفت: این طرح مربوط به فاز دوم یکی از تعاونی های وزارت دفاع بوده که در […]

دماوند – آبرومند: معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۵۶٠ واحد مسکونی با حضور وزیر راه و شهرسازی تیرماه امسال به کارکنان وزارت دفاع واگذار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – یاسر لک گفت: این طرح مربوط به فاز دوم یکی از تعاونی های وزارت دفاع بوده که در اراضی دولتی مسکن مهر دماوند درحال ساخت است، افزود: این طرح با ۶٠ میلیارد تومان هزینه به پیشرفت فیزیکی ٨٧ درصد رسیده است.

 

وی با بیان اینکه این واحدهای مسکونی برای کارمندان وزارت دفاع در نظر گرفته شده است، اذعان داشت: در فاز اول این طرح سال ۹۶ یکهزار واحد مسکونی متقاضیان تحویل شد.

 

به گزارش ایرنا، احداث پروژه‌های مجتمع‌های مسکن مهر با هدف خانه‌دار کردن قشرهای کم‌درآمد و محروم با واگذاری زمین‌هایی با نرخ دولتی آغاز شد و ساخت و تکمیل باقیمانده آن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم ادامه یافت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*