۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 58164
  • ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد در قرچک کشف شد
۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد در قرچک کشف شد

۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد در قرچک کشف شد

قرچک- آبرومند: سرپرست اداره دامپزشکی قرچک از کشف ۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد از یک واحد مسکونی در این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – سید محمد خلیلی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران از کشف ۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد از یک واحد مسکونی در قرچک خبر داد.   خلیلی در […]

قرچک- آبرومند: سرپرست اداره دامپزشکی قرچک از کشف ۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد از یک واحد مسکونی در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سید محمد خلیلی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران از کشف ۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد از یک واحد مسکونی در قرچک خبر داد.

 

خلیلی در تشریح جزئیات بیشتر این کشفیات گفت: در راستای صیانت از بهداشت عمومی، طی رصد و پایش کارشناسان این اداره از سطح شهرستان به یک واحد مسکونی مرتبط به یک واحد عرضه فرآورده‌های پروتئینی مشکوک شده که حسب وظایف قانونی با رعایت حقوق شهروندی و همراهی مالک اقدام به بازگشایی درب کردند.

 

وی بیان داشت: با بررسی این واحد مسکونی مقدار ۶۰۰ کیلوگرم فرآورده‌های پروتئینی فاسد و فاقد شرایط نگهداری مناسب کشف و ضبط و فرد متخلف نیز جهت ادامه مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

سرپرست اداره دامپزشکی قرچک عنوان داشت: نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی با جدیت فراوان ادامه داشته و کارشناسان این اداره در برخورد با متخلفان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*