۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 39557
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
۶۰ هزار بسته افطاری بین نیازمندان بخش کهریزک توزیع شد
۶۰ هزار بسته افطاری بین نیازمندان بخش کهریزک توزیع شد

۶۰ هزار بسته افطاری بین نیازمندان بخش کهریزک توزیع شد

ری – آبرومند: رییس کمیته امداد بخش کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: در راستای اجرای طرح رزمایش مواسات و همدلی ۶۰ هزار بسته افطاری  به نیازمندان این بخش اهدا و بین آنان توزیع شد. به گزارش خبرنگار ما – یدالله صفری اظهار داشت: این وعده‌های غذایی گرم با مشارکت اداره کمیته امداد امام خمینی […]

ری – آبرومند: رییس کمیته امداد بخش کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: در راستای اجرای طرح رزمایش مواسات و همدلی ۶۰ هزار بسته افطاری  به نیازمندان این بخش اهدا و بین آنان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ما – یدالله صفری اظهار داشت: این وعده‌های غذایی گرم با مشارکت اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش کهریزک، خیران، هیات های مذهبی تهیه و توزیع شد.

وی ادامه داد: هزینه این وعده های غذایی به ارزش ۷۸۰ میلیون ریال از محل درآمد کمیته امداد امام خمینی(ره) و کمک خیران تامین شده است.

وی با اشاره به توزیع ۱۵ هزارپرس غذای گرم  دربین نیازمندان خاطرنشان کرد: همچنین به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش کهریزک  تعداد ۱۵ هزار پرس غذای گرم به ارزش یکمیلیارد و۸۰۰ میلیون ریال در بین نیازمندان این بخش به رایگان توزیع شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: حمایت از نیازمندان مهمترین هدف این نهاد بوده و با شیوع ویروس کرونا در کشور، وظیفه رسیدگی و حمایت از این قشر مضاعف شده است.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

شهرستان ری با جمعیتی درحدود یک میلیون نفر درجنوب استان تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*