۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 52594
  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
۶۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال پیشوا در برابر کرونا واکسینه شدند
۶۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال پیشوا در برابر کرونا واکسینه شدند

۶۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال پیشوا در برابر کرونا واکسینه شدند

پیشوا- آبرومند: رییس شبکه بهداشت و درمان پیشوا گفت: ۶۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال پیشوا در برابر کرونا واکسینه شدند. به گزارش خبرنگار ما – امیر امینی اظهار داشت: تاکنون حدود ۴۵ هزار نفر از جمعیت بالای ۱۸ سال پیشوا که در گروه هدف برای تزریق واکسن قرار دارند، واکسینه شدند.   وی گفت: […]

پیشوا- آبرومند: رییس شبکه بهداشت و درمان پیشوا گفت: ۶۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال پیشوا در برابر کرونا واکسینه شدند.

به گزارش خبرنگار ما – امیر امینی اظهار داشت: تاکنون حدود ۴۵ هزار نفر از جمعیت بالای ۱۸ سال پیشوا که در گروه هدف برای تزریق واکسن قرار دارند، واکسینه شدند.

 

وی گفت: این آمار از آغاز واکسیناسیون در ۲۰ اردیبهشت تا کنون است و با توجه به جمعیت ۶۶ هزار نفری بالای ۱۸ سال، تاکنون ۶۸ درصد این جمعیت واکسین کرونا تزریق کرده اند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا گفت: با افزایش تأمین واکسن مراکز واکسیناسیون هم در پیشوا افزایش پیدا کرده به طوری که در حال حاضر پایگاه تجمیعی شماره ۱ واقع در سالن مدیریت بحران شهرداری پیشوا واقع مزار شهدای گمنام، تپه سلام از ساعت ۸ تا ۱۲ و پایگاه تجمیعی شماره ۲ واقع در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا ازساعت ۸ تا ۱۲ نسبت به واکسینه کردن مراجعان اقدام می‌کنند.

 

وی افزود: در بعضی روزهای هفته به منظور افزایش سرعت واکسیناسیون شیفت‌های عصر نیز از ساعت ۱۴ الی ۱۷ فعال است و برنامه ریزی کردیم تا ۲ ماه آینده روند واکسینه شدن تمام جامعه هدف در پیشوا تکمیل شود.

 

امینی گفت: تمام امکانات و ظرفیت‌های شهرستان را در اختیار گرفته ایم تا واکسیناسیون در مراکز با کمترین زمان انجام شود و مردم خیلی معطل نشوند، همچنین مرکز خدمات جامع سلامت مهاجری از ساعت ۸ تا ۱۱ ویژه واکسیناسیون مادران باردار بالای ۱۲ هفته تا ۴۲ روز پس از زایمان و از ساعت ۱۱ تا ۱۵ ویژه افراد بالای ۱۸ سال فعال است، در مناطق روستایی نیز خانه‌های بهداشت طارند، قلعه سین، یوسف رضا، حبیب آباد، عسگرآباد و قلعه‌نو جامکاران از ساعت ۸ تا ۱۲ نسبت به تزریق واکسن روستاییان فعال هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*