۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 6363
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :

۶ میلیارد ریال به طرح دست های مهربانی در پاکدشت اختصاص یافت

پاکدشت – ابتکار ورامین: همزمان با سراسر کشور، طرح دست های مهربانی با هدف کمک به ایتام و خانواده های نیازمند در پاکدشت برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – حمید عسگری مدیر کل موسسات خیریه و امور اجتماعی سازمان اوقاف با اعلام این خبر از اختصاص […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: همزمان با سراسر کشور، طرح دست های مهربانی با هدف کمک به ایتام و خانواده های نیازمند در پاکدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – حمید عسگری مدیر کل موسسات خیریه و امور اجتماعی سازمان اوقاف با اعلام این خبر از اختصاص ۶ میلیارد ریال از درآمد های موقوفه متقین برای اجرای طرح دست های مهربانی در پاکدشت خبر داد.

وی با اشاره به اجرای طرح دست های مهربانی به عنوان یک طرح ملی در راستای اجرای نیات واقفین برای رسیدگی به مستمندان، فقرا و ایتام اظهار داشت: از محل موقوفه متقین در پاکدشت، تا کنون ۱۵۰۰ بسته ارزاق عمومی شامل برنج، روغن، شکر، رب گوجه، حبوبات و مرغ به ارزش سه میلیارد ریال در بیش از ۱۵۰۰ بسته آماده توزیع بین نیازمندان و ایتام شده است.

وی گفت: حدود دو هزار بسته شامل کفش و پوشاک به ارزش سه میلیارد ریال نیز بسته بندی و آماده توزیع در میان خانواده های نیازمند و مستمندان شده است.

عسگری با اشاره به بازدید فرماندار پاکدشت، معاونین و هیئت همراه از محل توزیع این اقلام ، خاطرنشان کرد: همزمان با برگزاری طرح دست های مهربانی، اقلام توزیعی به صورت یک کاروان نمادین در شهر پاکدشت به حرکت درآمد و مورد استقبال مسئولان و مردم قرار گرفت.

منبع:روابط عمومی اوقاف

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*