۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 47028
  • ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
۸۵ آسیب دیده حوادث در سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند
۸۵ آسیب دیده حوادث در سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند

۸۵ آسیب دیده حوادث در سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند

زاهدان-  آبرومند: مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۸۵ آسیب دیده ۳۰ حادثه دیماه در این استان توسط نیروهای جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- علیرضا میربهاءالدین اظهارداشت: این حوادث مربوط به حوادث جاده‌ای، کوهستان و دریایی –ساحلی بوده که بیشترین آنها با ۲۷ مورد به […]

زاهدان-  آبرومند: مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۸۵ آسیب دیده ۳۰ حادثه دیماه در این استان توسط نیروهای جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- علیرضا میربهاءالدین اظهارداشت: این حوادث مربوط به حوادث جاده‌ای، کوهستان و دریایی –ساحلی بوده که بیشترین آنها با ۲۷ مورد به حوادث جاده‌ای اختصاص دارد.

وی بیان کرد: ۱۳۲ نفر نیروی عملیاتی در قالب ۳۳ تیم به همراه ۱۳ دستگاه آمبولانس، ۱۶ خودروی نجات و سه خودرو کمک دار خدمات امدادی در این مدت به حادثه دیدگان را برعهده داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین در این مدت ۱۳ مورد آتش سوزی به جعمیت هلال احمر استان گزارش شده و تعداد حادثه دیدگان ۵۹ نفر بوده است.

وی ادامه داد: ۲۳ مورد عملیات رهاسازی در حوادث یک ماه گذشته توسط نیروهای هلال احمر سیستان و بلوچستان انجام شده است.

میربهاء الدین افزود: با توجه به فصل سرما و اجرای طرح زمستانه امداد و نجات تمامی پایگاه‌های امداد ‌و نجات این ‌جمعیت در سراسر شعب هلال احمر استان برای خدمت رسانی به ‌حادثه دیدگان و در راه ماندگان آمادگی کامل دارند و در این راستا چهار پایگاه موقت نیز جهت خدمت رسانی سریعتر اضافه شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*