۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 34594
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
۸ ویلای غیرمجاز به دست صاحبانشان در پیشوا تخریب شد
۸ ویلای غیرمجاز به دست صاحبانشان در پیشوا تخریب شد

۸ ویلای غیرمجاز به دست صاحبانشان در پیشوا تخریب شد

پیشوا- آبرومند: دادستان پیشوا از تخریب ۸ ویلای غیرمجاز به دست صاحبان ویلاها و با حکم قانون در پیشوا خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما –  عادل رحمانی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران از تخریب ۸ ویلای غیر مجاز در روستاهای یوسف رضا و پلنگ دره شهرستان پیشوا خبر داد و اظهار داشت: در […]

پیشوا- آبرومند: دادستان پیشوا از تخریب ۸ ویلای غیرمجاز به دست صاحبان ویلاها و با حکم قانون در پیشوا خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما –  عادل رحمانی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران از تخریب ۸ ویلای غیر مجاز در روستاهای یوسف رضا و پلنگ دره شهرستان پیشوا خبر داد و اظهار داشت: در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان به هیچ عنوان مماشات نداریم و به طور جدی با آنها مبارزه می کنیم.

 

رحمانی با بیان اینکه ویلاهای مذکور به طور غیر مجاز و بدون اخذ مجوزهای لازم از دستگاه های مربوطه ساخته شده بودند گفت: صاحبان این ویلاها پس از ابلاغ تذکر و مهلت قانونی در برابر قانون تسلیم شدند و با دست خود ویلاهای غیر مجاز را تخریب کردند.

 

وی در ادامه بیان داشت: این ویلاها که در زمین های کشاورزی ساخته شده بوند بیش از یک هکتار از زمین های بکر را تصرف کرده بودند که خوشبختانه مورد تخریب واقع شدند.

 

دادستان پیشوا از ادامه تخریب های ساخت و ساز های غیر مجاز در شهرستان پیشوا خبر داد و اظهار داشت: ۱۲ ویلای غیر مجاز دیگر در این شهرستان در نوبت تخریب قرار دارند که تا یک هفته آینده نسبت به تخریب این ویلاها اقدام خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*