۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 1862
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۵
  • 129 بازدید
  • ارسال توسط :

۳۳۲۰ پروژه نیمه ‌تمام ورزشی را تا پایان سال ۹۳ به اتمام می‌رسانیم

پاکدشت – رامین نیوز: با حضور وزیر ورزش و جوانان پروژه ورزشی پردیس ابوریحان پاکدشت، به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مراسم افتتاح سالن ورزشی الغدیر وکلنگ زنی مسجد دانشگاه پردیس ابوریحان باحضور وزیر ورزش و جوانان  و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در دانشگاه پردیس ابوریحان برگزار گردید. در این […]

پاکدشت – رامین نیوز: با حضور وزیر ورزش و جوانان پروژه ورزشی پردیس ابوریحان پاکدشت، به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مراسم افتتاح سالن ورزشی الغدیر وکلنگ زنی مسجد دانشگاه پردیس ابوریحان باحضور وزیر ورزش و جوانان  و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در دانشگاه پردیس ابوریحان برگزار گردید.

در این مراسم گودرزی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اعتبارات حوزه ورزش گفت: تلاش دولت بر تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی است هرچند مشکلات عدیده ای پیش روی دولت تدبیر و امید قرار دارد.

به گفته وی، از یک سو مشکلات خارجی و از سوی دیگر سنگ اندازی های برخی از گروه های داخلی منتفع از تحریم ها باعث بروز مشکل در روند اجرای پروژه های عمرانی نیمه تمام شده است.

268

ایشان تصریح کرد: هم اکنون دولت و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که پیگیر کار مردم هستند با مشکلات بسیاری روبرو می باشند و امیدواریم که با تلاش های دولت تدبیر و امید به سمت بهبود وضعیت اقتصادی پیش رفته و توفیق خدمت برای اتمام پروژه های نیمه تمام به ما داده شود.

وی در خصوص اجرای پروژه های ورزشی در مجموعه دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران خانه همه است و از این مکان است که شخصیت علمی جامعه شکل می گیرد، وزارت ورزش از هیچ تلاشی برای کمک به این دانشگاه دریغ نمی کند

وزیر ورزش و جوانان، حوزه ورزش شهرستان پاکدشت را بسیار مطلوب دانست و از مدیر کل ورزش وجوانان استان خواست تا در جهت توسعه ورزش همگانی و قهرمانی این شهرستان، نگاه و برنامه ویژه ای به ورزش پاکدشت داشته باشد. سالن ورزشی چند منظوره غدیر با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال احداث شده که ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آن از محل اعتبارات وزارت علوم و مابقی از منابع داخلی پردیس ابوریحان تأمین شده است . این سالن ورزشی در محیطی به مساحت یک هزار و ۴۱۶ مترمربع با یک هزار و ۱۱۶ مترمربع فضای ورزشی و ۳۰۰ متر مربع فضای اداری احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*