۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 27574
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :
آئین تودیع و معارفه فرماندار بهارستان برگزار شد
آئین تودیع و معارفه فرماندار بهارستان برگزار شد

آئین تودیع و معارفه فرماندار بهارستان برگزار شد

بهارستان- آبرومند: « مجتبی خانجانی» طی مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران به عنوان فرماندار جدید بهارستان معارفه شد.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- «مجتبی خانجانی» عصر یکشنبه طی مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران به عنوان فرماندار جدید بهارستان معارفه شد.   مجتبی خانجانی طی سخنانی […]

بهارستان- آبرومند: « مجتبی خانجانی» طی مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران به عنوان فرماندار جدید بهارستان معارفه شد.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- «مجتبی خانجانی» عصر یکشنبه طی مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران به عنوان فرماندار جدید بهارستان معارفه شد.

 

مجتبی خانجانی طی سخنانی اظهار داشت: این شهرستان دارای ظرفیت و پتانسیل‌های زیادی است که بهره گیری از پتانسیل‌های بهارستان در راستای توسعه این شهرستان می‌توان به خوبی بهره برد.

 

وی با تاکید بر دست پاکی و توجه به اشتغال و حضور پررنگ در منطقه را از اولویت‌ها دانست و عنوان داشت: توجه ویژه به جوانان محرومیت زدایی در شهر و ایجاد فضایی مفرح برای همراهی مردم با سیاست‌های نظام از اولویت‌های دیگر محسوب می‌شود که باید به آن توجه ویژه داشت.

 

خانجانی در ادامه تشریح ان چه قرار است مدیریت برای مردم انجام دهد را مورد بسیار مهم دیگر عنوان کرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا با برنامه ریزی مناسب و تعامل گام‌های توسعه بیشتر در سطح شهرستان برداشته شود.

 

فرماندار بهارستان اولویت‌های اقتصادی اجتماعی زیست محیطی و سیاسی را از دیگر موارد مهم مورد توجه دانست و بیان داشت: برای تمام مواردی که توسط فرمانداران و در جلسات شورای اداری پایه گذاری شده است محکم‌تر قدم خواهیم برداشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*