۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 60954
  • ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
آتش نشانان جان خود را برای خدمت به مردم در کف اخلاص گذاشته اند
آتش نشانان جان خود را برای خدمت به مردم در کف اخلاص گذاشته اند

آتش نشانان جان خود را برای خدمت به مردم در کف اخلاص گذاشته اند

شهریار- آبرومند: فرماندار ویژه شهرستان شهریار گفت: آتش نشان جان را برای پاسداری از سلامتی و اموال مردم در کف اخلاش گذاشته اند و وارد میدان حادثه شده اند.   به گزارش خبرنگار آبرومند – امیر عباس شفیع زاده روز پنجشنبه به مناسبت هفتم مهر روز گرامیداشت آتش نشانی طی پیامی افزود: آتش نشانان جان […]

شهریار- آبرومند: فرماندار ویژه شهرستان شهریار گفت: آتش نشان جان را برای پاسداری از سلامتی و اموال مردم در کف اخلاش گذاشته اند و وارد میدان حادثه شده اند.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – امیر عباس شفیع زاده روز پنجشنبه به مناسبت هفتم مهر روز گرامیداشت آتش نشانی طی پیامی افزود: آتش نشانان جان خود را بارها در صحنه های مختلف مقابله با حوادث در راه خدمت به مردم از دست داده اند.

 

وی در ادامه فرارسیدن هفتم مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان شهرستان شهریار تبریک گفته و در تمامی ماموریت ها برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت کرده است.

 

شهرستان شهریار در غرب استان تهران یکی از چهار شهرستان ویژه این استان است که با بیش از یک میلیون نفر جمعیت از جمله مناطق پر جمعیت استان تهران به شمار می آید.

 

به گزارش ایرنا هفتم مهر روز “آتش نشانی و ایمنی” یاد آور حماسه آفرینی آتش نشانان قهرمانی است که هنگام عملیات مهار آتش در پالایشگاه آبادان ، در بمباران هواپیماهای متجاوز بعثی به شهادت رسیدند.

 

در حمله هوایی هفتم مهرماه سال ۱۳۵۹ تعداد ۱۸ آتش نشان آبادانی به خیل شهدا پیوستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*