۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 5088
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴
  • 172 بازدید
  • ارسال توسط :

آزاد اندیشی زیر بنای تکامل صفات انسانی است

ورامین – ابتکارآنلاین: طی مراسم های جداگانه با حضور دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین و پاکدشت آیین بزرگداشت ۱۶ آذر ماه ، روز دانشجو با قرائت پیام ریاست عالی دانشگاه و ریاست سازمان سما گرامی داشته شد . به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این مراسم علی بختیاری معاون دانشگاه و […]

ورامین – ابتکارآنلاین: طی مراسم های جداگانه با حضور دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین و پاکدشت آیین بزرگداشت ۱۶ آذر ماه ، روز دانشجو با قرائت پیام ریاست عالی دانشگاه و ریاست سازمان سما گرامی داشته شد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این مراسم علی بختیاری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین طی سخنانی ضمن تبریک این مناسبت به دانشجویان سما گفت: مناسبتهای گوناگون و شخصیت های متفاوت در ایام سال خاطراتی را زنده می نمایند و آنچه بعنوان یک مناسبت ملی در تاریخ ایران نقش بسته است و موجب افتخار دانشجویان در تمامی دوران ها خواهد شد حادثه ۱۶ آذر ماه سال ۱۳۳۲ می باشد و اعتراض جنبش دانشجویی به حضور نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا در ایران و فریاد خشم ناشی از کودتای آمریکا ۲۸ مرداد را به استعمار و استکـبار نشان دادند و رژیم سر سپرده پهـلوی با حمله به دانشجویان آزادی خواه سه تن از جوانان افتخار آفرین را به شهادت رساندند.

ایشان ضمن بزرگداشت یاد شهدای دانشجو بر اهمیت تهذیب نفس کسب دانش و معرفت همراه با تربیت جسم و انجام ورزش مداوم تاکید نمودند .

وی بهره مندی از نعمت ولایت فقیه را در نظام اسلامی عامل ایستادگی در مقابل زورگویی دشمنان ملت و میهن ذکر نمود و پیشرفت در سایه امنیت را بهترین ارمغان این راه دانست، ایشان دانشگاه را خانه ای امن برای آزاد اندیشی ، تنویر افکار و نقادی منصفانه برای همه دانشجویان در چارچوب شرع اسلام و قانون اساسی برشمرد و احترام به آزاد اندیشی را احترام به حریم انسانیت و آزاد اندیشی را زیربنای تکامل صفات انسانی برشمرد .

در ادامه مراسم دانشجویان با اجرای برنامه هنری تئاتر شور و شعف خاصی را به مراسم بخشیدند.

بنا به همین گزارش طی مراسمی مشابه در دانشکده فنی و حرفه ای سما مرکز پاکدشت و با حضور مسئولین این آموزشکده ، ۱۶ آذر ماه مورد نکوداشت قرار گرفت

در این مراسم محسن تاجیک سرپرست این آموزشکده ضمن تبریک روز دانشجو بر اهمیت ایفای نقش دانشجویان در عرصه های مختلف تاکید نمود .

در پایان این مراسم از دانشجویان برتر علمی و فرهنگی و ورزشی تجلیل بعمل آمد .

لازم به ذکر است مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین با دارا بودن دو هزار نفر دانشجو در شهر ورامین و هفتصد و پنجاه نفر دانشجو در شهر پاکدشت در ۱۰ رشته تحصیلی مشغول به فعالیت بوده و آموزش دانشجویان را در رشته های فنی و مهارتی عهده دار است .

لازم به ذکر است مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین با دارا بودن دو هزار نفر دانشجو در شهر ورامین و هفتصد و پنجاه نفر دانشجو در شهر پاکدشت در ۱۰ رشته تحصیلی مشغول به فعالیت بوده و آموزش دانشجویان را در رشته های فنی و مهارتی عهده دار است .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*