۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 3730
  • ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست آسیب‌های اجتماعی پاکدشت بررسی شد

پاکدشت- ابتکارآنلاین: فرمانداری شهرستان پاکدشت طی نشستی تخصصی آسیب‌های اجتماعی شهرستان را بررسی کرد.  نشست آسیب‌های اجتماعی شهرستان پاکدشت و راهکارهای مرتفع‌سازی آن طی نشستی تخصصی با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در این شهرستان برگزار شد. نخستین جلسه کمیته بررسی آسیب‌های اجتماعی شهرستان پاکدشت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. هادی تمهیدی، معاون سیاسی […]

پاکدشت- ابتکارآنلاین: فرمانداری شهرستان پاکدشت طی نشستی تخصصی آسیب‌های اجتماعی شهرستان را بررسی کرد.

 نشست آسیب‌های اجتماعی شهرستان پاکدشت و راهکارهای مرتفع‌سازی آن طی نشستی تخصصی با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در این شهرستان برگزار شد.

نخستین جلسه کمیته بررسی آسیب‌های اجتماعی شهرستان پاکدشت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

هادی تمهیدی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت در این جلسه با اشاره به علل چندگانه آسیب‌های مختلف اجتماعی بر تشکیل کارگروه‌های تخصصی با حضور کارشناسان فن اعم از جامعه پزشکی، روان‌شناسان، جامعه شناسان و متخصصان حوزه آسیب‌های اجتماعی یا جامعه شناسی انحرافات برای بررسی و تحلیل سبب شناسی این آسیب‌ها در شهرستان تأکید کرد.

محمد فتحی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت در ارتباط با آمار مقایسه‌ای برخی از آسیب‌ها در گروه‌های مختلف سنی، تمایز جنسیتی، علل و عوامل آن گزارشی را به سمع اعضاء رساند. همچنین کارشناسان حقوقی سیاسی و اجتماعی فرمانداری و رؤسا و نمایندگان دستگا‌ه‌های تخصصی نیز به ارائه دیدگاه‌های خود نسبت به موضوع مورد بحث پرداختند.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پاکدشت در پایان ضمن جمع‌بندی موارد ارائه شده ازسوی حاضران با تاکید بر لزوم شناسی آسیب‌های اجتماعی، پیگیری راه‌اندازی اورژانس اجتماعی در بهزیستی، جمع‌آوری اطلاعات از حوزه‌های مختلف، تشکیل بانک اطلاعات سازمان‌های مردم نهاد، آسیب‌های اجتماعی شهرستان، فعال کردن سازمان‌های آسیب شناس اجتماعی و تقویت بدنه کارشناسی ادارات متولی همچون اداره مردم نهاد بهزیستی، شبکه بهداشت، ناجا و آموزش و پرورش را جزئی از ضرورت‌های شهرستان برشمرد و بر تسریع در روند اجرای آن‌ها تاکید کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*