۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2882
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴
  • 319 بازدید
  • ارسال توسط :

آغاز تابستانی گرم برای تهران

تهران- خبرنگار رامین نیوز: ˈمحمد علی عزیزاقلیˈ گفت: امروز و فردا آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعات غبارآلود پیش بینی می شود. وی ادامه داد: در بعدازظهر و اوایل شب نیز در پاره ای از نقاط استان به ویژه در بخش های جنوبی در برخی ساعات […]

تهران- خبرنگار رامین نیوز: ˈمحمد علی عزیزاقلیˈ گفت: امروز و فردا آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعات غبارآلود پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: در بعدازظهر و اوایل شب نیز در پاره ای از نقاط استان به ویژه در بخش های جنوبی در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک دور از انتظار نخواهد بود.

عزیزاقلی اضافه کرد: فردا نیز آسمان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد در برخی ساعات در پاره ای نقاط وزش باد نسبتا شدید و احتمال گرد وغبار را خواهیم داشت.

وی در مورد وضعیت دمایی ۲۴ ساعت گذشته استان تهران اظهار کرد: ایستگاه های آبعلی و فیروزکوه با ۱۲ درجه و ورامین با ۴۰ درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین نقاط استان تهران بودند.

عزیزاقلی بیشینه دمای امروز تهران را ۳۶ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: امشب نیز هوای تهران در خنک ترین ساعات به ۲۲درجه سانتیگراد می رسد. 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*