۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5592
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۲
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :

آغاز سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳ در استان تهران

تهران – ابتکار ورامین: مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳ با حضور ۱۰۰ هزار ورزشکار همزمان با ایام دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی در ۲۰ اداره ورزش و جوانان حوزه و شهرستان های استان تهران برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و […]

تهران – ابتکار ورامین: مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: سومین جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳ با حضور ۱۰۰ هزار ورزشکار همزمان با ایام دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی در ۲۰ اداره ورزش و جوانان حوزه و شهرستان های استان تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران – محمد حسین نژاد فلاح افزود: این جشنواره با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب و امام راحل، ایجاد شور و نشاط در جامعه و شناسایی استعدادهای ورزشی شهرستان های تابعه استان تهران برگزار می گردد.

وی اظهار کرد: همزمان با برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳، گروه های استعدادیاب با شرکت در رقابت های ورزشی این جشنواره، نسبت به شناسایی ورزشکاران برتر و با استعداد به منظور حضور در دوره های تخصصی ورزشی اقدام خواهند کرد.

نژاد فلاح افزود: یکی از اهداف برگزاری این جشنواره رشد و توسعه ورزش همگانی و زمینه سازی برای گرایش اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان برای انجام فعالیت های ورزشی در ابعاد همگانی و قهرمانی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: ۳۲ درصد از مدال مسابقات آسیایی اینچئون کاروان جمهوری اسلامی توسط ورزشکاران استان تهران کسب شده و این جشنواره زمینه سازی برای کسب۴۵ درصد مدال های ورزشی کاروان ورزشی ایران در دوره بعدی مسابقات آسیایی، برنامه اصلی و محوری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: چند رشته ورزشی مانند والیبال، بسکتبال، فوتبال و فوتسال به صورت منطقه ای برگزار خواهد شد و در بقیه رشته ها بصورت متمرکز در ادارات ورزش و جوانان استان، شهرستانها، ورزشکاران و تیم ها با هم به رقابت خواهند پرداخت.

نژاد فلاح اظهار داشت: برگزاری جشنواره ها به خودی خود برای ورزشکاران، مربیان، داوران و کمیته های اجرایی یک کارگاه بزرگ آموزشی است.

جشنواره بزرگ ورزشی استان تهران با هدف استعدادیابی ورزشکاران تهرانی برای مسابقات آسیایی و المپیک از تاریخ۷ تا ۲۲ بهمن برگزار می شود.

برنامه افتتاحیه جشنواره ها بدین شرح می باشد:

سه شنبه۷/۱۱/۹۳ قدس و ملارد، چهارشنبه۸/۱۱/۹۳ پاکدشت و پیشوا، پنج شنبه۹/۱۱/۹۳ ورامین و قرچک، یکشنبه۱۲/۱۱/۹۳ شمالغرب، دوشنبه۱۳/۱۱/۹۳ فیروزکوه و دماوند، سه شنبه۱۴/۱۱/۹۳ شمالشرق و پردیس، چهارشنبه۱۵/۱۱/۹۳ رباط کریم و شهریار، پنج شنبه۱۶/۱۱/۹۳ بهارستان و اسلامشهر، شنبه ۱۸/۱۱/۹۳ جنوبشرق، یکشنبه۱۹/۱۱/۹۳ شمیرانات، دوشنبه۲۰/۱۱/۹۳ جنوبغرب، سه شنبه۲۱/۱۱/۹۳ شهر ری.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*