۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 7554
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۲۷
  • 238 بازدید
  • ارسال توسط :

آغاز عملیات اجرایی انتقال مشاغل مزاحم و پرسر و صدا به منطقه اسب‌چران دماوند

دماوند – ابتکار ورامین: معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند از آغاز عملیات اجرایی انتقال مشاغل مزاحم و پرسر و صدا به منطقه اسب‌چران دماوند و همچنین ساماندهی صنوف این شهرستان در سال ۹۴ خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- مجید صفری با اشاره به […]

دماوند – ابتکار ورامین: معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند از آغاز عملیات اجرایی انتقال مشاغل مزاحم و پرسر و صدا به منطقه اسب‌چران دماوند و همچنین ساماندهی صنوف این شهرستان در سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- مجید صفری با اشاره به ساماندهی مشاغل در شهرستان دماوند اظهار داشت: اقدامات لازم برای پروژه انتقال مشاغل مزاحم و پرسر و صدا از دماوند به منطقه اسب‌چران انجام و زمین آن تحویل اتاق اصناف دماوند داده شده است.

وی با بیان اینکه اکنون عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده است، افزود: با تکمیل این پروژه باید تمام مغازه‌های پرسر و صدا و مزاحم از سطح شهر دماوند به منطقه اسب‌چران انتقال یابند.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند در ادامه به ساماندهی ظاهری مغازه‌های سطح شهر اشاره کرد و گفت: تمام مغازه‌ها باید دارای تابلو و ظاهر مناسبی باشند و این موضوع با بازرسی‌های مکرر شهرداری‌ها و بازرسان اتاق اصناف برنامه‌ریزی شده است.

صفری با بیان اینکه بعضی از صنوف به لحاظ کاربری و فروش اجناس در یک منطقه با یکدیگر تداخل دارند، تصریح کرد: مشاغل باید براساس معیارهای جمعیتی، حدفاصله و استانداردهای لازم در یک منطقه وجود داشته باشند و نباید کسی با هر شرایط جواز کسب کار دریافت کند.

وی با اشاره به اینکه در بعضی از خیابان‌های دماوند ۱۵ دفتر املاک و فروش زمین وجود دارد، بیان کرد: باید براساس نیاز هر منطقه‌ای مشاغل پیش‌بینی شود و این دست مشاغل می‌توانند به سمت شغل‌های مورد نیاز هدایت شوند؛ قطعاً این موضوع در سال ۹۴ پیگیری خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*