۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 63083
  • ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز عملیات اجرایی ۱۱ هزار و احد مسکونی در پایتخت از شهرری
آغاز عملیات اجرایی ۱۱ هزار و احد مسکونی در پایتخت از شهرری

آغاز عملیات اجرایی ۱۱ هزار و احد مسکونی در پایتخت از شهرری

ری – آبرومند: عملیات اجرایی ۱۱ هزار واحد مسکونی در پایتخت امروز/شنبه/ از محله علائین شهرری آغاز شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – در این آئین حجت الاسلام سیدعلی قاضی عسکر تولیت آستان عبدالعظیم حسنی(ع)، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، مدیران شهری و برخی اعضای شورا حضور داشتند. مهدی هدایت مدیر عامل […]

ری – آبرومند: عملیات اجرایی ۱۱ هزار واحد مسکونی در پایتخت امروز/شنبه/ از محله علائین شهرری آغاز شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – در این آئین حجت الاسلام سیدعلی قاضی عسکر تولیت آستان عبدالعظیم حسنی(ع)، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، مدیران شهری و برخی اعضای شورا حضور داشتند.

مهدی هدایت مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران در حاشیه این آئین که در مناطق مختلف پایتخت به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد به خبرنگار ایرنا گفت: عملیات اجرایی ۱۱ هزار واحد مسکونی قرارگاه جهادی مسکن شهر تهران امروز آغاز شد و قرار است در محله حکمت ۴۷۱ واحد، رضوان ۹۰۶ واحد، موقوفه دکتر افشار ۵۱۸ واحد، طباطبایی ۵۰۰ واحد، آقاگلی ۱۳۲ واحد و یگانه‌سازان ۷۰ واحد در شهرری احداث شود.

وی ادامه داد: احداث ۱۳۹ واحد در سوهانک، لاجوردی ۳۶ واحد، رضوی ۴۴ واحد و برجآوران ۱۲۰ واحد در منطقه یک امروز آغاز شد.

به گفته هدایت، ۱۷۶ واحد در تأمین آتیه، ۱۷۶ واحد ویستا و ۸۰ واحد در سنگانی، ۴۸ واحد دد ارم(۲) و ۴۲ واحد در سازمان برنامه ساخته خواهد شد.

مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران خاطرنشان کرد: سهم ساخت و ساز منطقه ۱۲ در محله هرندی ۱۲۶ واحد، عطر سیب ۱۸۸ واحد در منطقه ۱۳، دولاب ۹۵ واحد در منطقه ۱۴ و مشیریه ۲۶۳ واحد در محله ۱۵ است.

وی افزود: همچنین ۱۶۸ واحد در محله ناصری وند، ۱۰۰ واحد یافت آباد شمالی، ۱۲۰ واحد حسینی ستار، ۳۳۰ واحد مردی، ۲۷۰ واحد فردوس، ۵۴۰ واحد شهید رجایی(۲) و ۵۴۰ واحد ولیعصر شمالی(۲) در منطقه ۱۸ تهران کلنگ زنی شد.

هدایت با بیان اینکه کار ساخت ۱۷۰ واحد مسکونی در محله واحد منطقه ۱۹ آغاز شده است، گفت: ۱۴۴ واحد در مسکن کارکنان ستادی منطقه ۲۱ و ۱۱۵ واحد در علوم و فنون هوایی و در نهایت ۲۲۰۰ واحد تعاونی مسکن یاس در منطقه ۲۲ در این مرحله اجرایی می شود.

وی خاطرنشان کرد: در سطح مناطق جمعاً ۴۰ طرح با ظرفیت تولید ۱۲۵۶ واحد و پروژه‌های تجمیع در ۴۷۰ پلاک مجموعا به ظرفیت ۱۱۴۶ واحد خواهیم داشت.

هدایت یادآور شد: از این تعداد واحد مسکونی ۵ هزار واحد آن از پروژه های متعلق به شهرداری تهران و مابقی نیز از پلاکهای تجمیعی در بافت فرسوده و سازندگان خصوصی است که عملیات تسهیل گری آن در سازمان نوسازی شهر تهران انجام شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*