۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2680
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰
  • 191 بازدید
  • ارسال توسط :

آقایی خبر داد: جذب سرمایه‌گذاران مد نظر شورای اسلامی شهر دماوند

دماوند- خبرنگار رامین نیوز: رییس شورای اسلامی شهر دماوند گفت: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی مد نظر شورای اسلامی شهر دماوند است. مصطفی آقایی با اشاره به جاذبه های گردشگری و توریستی شهر دماوند و اهمیت توسعه آن با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی اظهار کرد: شهر دماوند با داشتن موقعیت خوب و کم نظیر به […]

دماوند- خبرنگار رامین نیوز: رییس شورای اسلامی شهر دماوند گفت: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی مد نظر شورای اسلامی شهر دماوند است.

مصطفی آقایی با اشاره به جاذبه های گردشگری و توریستی شهر دماوند و اهمیت توسعه آن با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی اظهار کرد: شهر دماوند با داشتن موقعیت خوب و کم نظیر به واسطه نزدیک بودن به پایتخت، در جذب توریست و گردشگر نیازمند توسعه، عمران و آبادانی است.

وی افزود: این مهم با اعتبارات محدود نهادهای دولتی و خدماتی قابل تحقق نبوده و برای تسهیل در این رابطه جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ضرورت دارد.

رییس شورای اسلامی شهر دماوند خاطرنشان کرد: بخش خصوصی می‌تواند با فعال کردن حوزه سرمایه گذاری در راستای توسعه صنعت گردشگری دماوند موثر باشد.

این مقام مسوول جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی را رویکرد اصلی مدیریت شهری دماوند خواند و بیان کرد: بحث سرمایه گذاری بخش خصوصی یکی از مهم ترین راهکارهای توسعه شهری و خروج از عقب ماندگی است و ما بطور جدی، هدفمند و با برنامه ریزی دقیق سعی می کنیم تا از این راهکار موثر برای تسریع روند رو به رشد دماوند استفاده کنیم.

آقایی گفت: شهر دماوند، شهری با وسعت امکانات، پتانسیل ها، نیروها و منابع انسانی متخصص و کارآمد است و باید از این ویژگیها و توانمندی های شهر با مدیریت هدفمند استفاده نمود.

وی به اقدامات صورت گرفته در این بخش اشاره کرد و افزود: یکی از مهم ترین اقدامات این نهاد شهری در جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی، تشکیل هیات عالی سرمایه گذاری و مشارکت با هدف برنامه ریزی و سیاست گذاری در این بخش می باشد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*