۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » کرج
  • شناسه : 28024
  • ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
  • 319 بازدید
  • ارسال توسط :
آمریکا انضباط اجتماعی داخل ایران را هدف قرار داده‌ است
آمریکا انضباط اجتماعی داخل ایران را هدف قرار داده‌ است

آمریکا انضباط اجتماعی داخل ایران را هدف قرار داده‌ است

کرج – آبرومند: نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: آمریکا انضباط اجتماعی داخل ایران را هدف قرار داده‌ تا با ایجاد اختلاف و جنگ روانی سرمایه اجتماعی ما از بین برود.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز عید فطر، ضمن تبریک به مناسبت این روز […]

کرج – آبرومند: نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: آمریکا انضباط اجتماعی داخل ایران را هدف قرار داده‌ تا با ایجاد اختلاف و جنگ روانی سرمایه اجتماعی ما از بین برود.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز عید فطر، ضمن تبریک به مناسبت این روز و حلول ماه شوال، اظهار کرد: این روز را ویژه به روزه اولی‌های عزیز تبریک عرض می‌کنم.

 

وی با اشاره به اینکه امروز برای کسانی که یک ماه برای جلب رضایت الهی قدم برداشتند، عید است، گفت: امام علی (ع) در خطبه‌ای فرمود؛ «امروز را خدای متعال برای شما عید قرار داده است و به شما شایستگی آن را عنایت فرموده پس شما هم به شکرانه آن خدا را یاد کنید، تا شما را یاد کند و او را بخوانید تا شما را اجابت کند.»

 

خطیب جمعه کرج در بخش دیگری از حضور کم‌نظیر مردم سراسر کشور به‌ویژه اهالی فهمیم استان البرز در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد و گفت: حضور نوجوانان و جوانان در این روز بیش از گذشته و دشمن‌شکن و امیدبخش بود و نشان داد علی‌رغم تلاش گسترده برای عدم حضور و بی‌رغبت نشان دادن مردم نسبت به آرمان‌های انقلاب و اسلام که یکی از آن‌ها کمک به مستضعفان عالم به‌خصوص پاره تن اسلام فلسطین، دشمنان موفق نبوده‌اند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز تأکید کرد: روز قدس امسال به دلیل طرح آمریکایی «معامله قرن» و خیانت تعدادی از کشورهای عربی برای عادی‌سازی روابط با اسراییل، متفاوت بود و حساسیت بیشتری داشت.

 

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه دشمنان و برخی عناصر منافق صفت داخلی تلاش می‌کنند بگویند؛ مردم خسته شده و با انقلاب و امور کشور کاری ندارند، گفت: این در حالی است که حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کرد.

 

مقاومت یک نظریه است

 

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مدتی است رهبر انقلاب بر نظریه مقاومت تأکید می‌کنند، گفت: مقاومت یک نظریه است، ایشان فرمودند؛ با آمریکا جنگ نظامی نمی‌شود مذاکره نیز سَمی مهلک است آن چیزی که در حال حاضر کمترین هزینه را برای کشور دارد، مقاومت است.

 

خطیب جمعه کرج گفت: اگر به نوع تحرکات، گفته‌ها و عملکرد اخیر آمریکایی‌ها نگاه کنیم از وضع تحریم‌های جدید گرفته تا تشکیل جبهه مشترک با حضور برخی کشورها برای دشمنی با ایران، همه بیان‌کننده این مطلب است که آن‌ها انضباط اجتماعی داخل ایران را هدف قرار داده‌اند تا ما با ایجاد اختلاف و جنگ روانی سرمایه اجتماعی خود را از دست بدهیم.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه هدف دشمن جدا شدن مردم از حاکمیت است، گفت: آن‌ها قصد دارند با ایجاد فضای هرج‌ومرج به اهداف خود برسند.

 

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه مردم ایران بیدار هستند و به دشمنان اجازه هر کاری را نمی‌دهند، گفت: دشمنان سعی می‌کنند با از بین بردن امید مردم، آن‌ها را نسبت به حاکمیت بی‌تفاوت کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه دشمنان به‌خصوص آمریکای پلید بر جنگ اقتصادی متمرکزشده‌اند، گفت: دشمنان به دنبال تقابل هستند، می‌خواهند این مسئله را به مردم القا کنند که یا باید انقلابی و محروم از معیشت و رفاه باشند یا دست از آرمان‌های انقلابی کشیده مردم مستضعف جهان را رها کنند.

 

باید از تیم اقتصادی دولت پرسید در عرصه‌های اقتصادی و برای رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان، کارگران و کالاهای ایرانی چه کرده‌اید؟

خطیب جمعه کرج با اشاره به اینکه دشمنان به‌ویژه آمریکا با ایجاد تحریم‌های سنگین می‌خواهد به مردم القا کند حکومت به فکر شما نیست، گفت: دشمنان به‌وسیله برخی عناصر داخلی خودفروخته می‌خواهند زیرساخت‌ها را مورد هدف قرار دهند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به جنگ اقتصادی، گفت: همه باید لباس رزم اقتصادی بپوشیم و تا پیروزی این لباس را به تن داشته باشیم، رهبر معظم انقلاب مکرر در خصوص جنگ اقتصادی می‌فرمایند؛ این جنگ در رأس امور است.

 

به گفته آیت‌الله حسینی همدانی فصل نخست سال دارد به پایان می‌رسد باید از تیم اقتصادی دولت پرسید در عرصه‌های اقتصادی و برای رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان، کارگران و کالاهای ایرانی چه کرده‌اید؟

 

وی بابیان اینکه مسئولان استانی نیز در این خصوص باید پاسخگو باشند، گفت: کنفرانس خبری تشکیل و به مردم استان توضیح دهند برای رونق تولید چگونه عمل شده است، چه تسهیلاتی پرداخت‌شده، بانک‌ها چه مقدار کمک کرده‌اند و چند واحد تولیدی به چرخه کار بازگشته‌اند.

 

برخی از رسانه‌ها تلاش می‌کنند قانون اساسی و نهادهایی که نزد مردم اعتباردارند را بی‌اعتبار کنند

خطیب جمعه کرج در بخش دیگری با اشاره به جنگ روانی که توسط رسانه‌ها به راه انداخته‌شده که نقش مکمل تحریم‌ها است و گاهی مؤثرتر از فشارهای واقعی دشمن عمل می‌کند، گفت: برخی از رسانه‌ها تلاش می‌کنند از ضعف‌های داخلی که کم هم نیست بیشترین بهره را برای بارو پذیر کردن مطالب خود استفاده کنند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز هدف اصلی جنگ روانی رسانه‌ها را بن‌بست نمایی شرایط موجود اعلام کرد و افزود: از بین بردن امید به آینده یکی دیگر از اهداف جنگ روانی رسانه‌ها است، آن‌ها مدام القا می‌کنند که به مسئولان امیدی نیست و کارها قابلیت اصلاح ندارد.

 

آیت‌الله حسینی همدانی اضافه کرد: برخی تلاش می‌کنند صلاحیت و توانایی مسئولان انقلاب را زیر سؤال ببرند و در درستی سیاست‌های انقلابی تردید ایجاد کنند و به مردم بگویند باید این سیاست‌ها تغییر کند.

 

وی با تأکید بر اینکه برخی از رسانه‌ها تلاش می‌کنند قانون اساسی و نهادهایی که نزد مردم اعتباردارند را بی‌اعتبار کنند، گفت: آن‌ها می‌خواهند با جنگ روانی این مسئله را القا کنند که روش نظام اسلامی با منافع و معیشت مردم و خواسته آن‌ها مغایرت دارد. اینجا بحث مقاومتی که رهبری بر آن تأکیددارند، خودش را نشان می‌دهد.

 

آمریکا در ارتباط با ایران دچار سردرگمی است

 

خطیب جمعه کرج با تأکید بر اینکه برخی رسانه‌ها از ضعف عملکردی مسئولان استفاده می‌کنند تا به مردم القا کنند و بگویند فساد سازمان‌یافته در ارکان نظام وجود دارد، گفت: رهبری جنگ روانی دشمن را به‌خوبی تذکر می‌دهند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در بخش دیگری بابیان اینکه دشمن تلاش می‌کند عرصه را بر مردم تنگ کند، گفت: برای مقابله با توطئه‌ای دشمن نیازمند عزم جدی از سوی مسئولان نظام هستیم همچنین برای خنثی کردن توطئه‌های مجازی نیز نیازمند عزم نیروهای انقلابی هستیم.

 

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه باید روحیه انقلابی را تقویت کنیم و به آینده امیدوار باشیم، گفت: خواسته دشمن این است که امید از بین برود اگر چنین اتفاقی بیفتد سرنوشت کشور به مخاطره خواهد افتاد.

 

وی با اشاره به اینکه آمریکا در ارتباط با ایران دچار سردرگمی است و این‌یکی از نشانه‌های افول شیطان بزرگ است، گفت: یک روز دوازده پیش‌شرط تعیین می‌کنند و روز دیگر می‌گویند بدون پیش‌شرط، شماره تلفن نیز می‌دهند، با این پیش‌شرط اگر کسی در داخل کشور به فکر مذاکره با آمریکا باشد، یکی از مصادیق دیوانگی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*