۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1733
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۲
  • 95 بازدید
  • ارسال توسط :

اتمام تمام پروژه های نیمه تمام در سال جاری

پاکدشت – رامین نیوز: شهردار فرون آباد گفت: اتمام تمام پروژه های نیمه تمام در سال جاری هدف اصلی مدیریت شهری است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  مهندس علیان با بیان اینکه شهر فرون آباد، شهری نو بنیاد است، گفت:  تقریبا ۳ سال است که شهر فرون آباد شکل و هویت شهری به خود گرفته […]

پاکدشت – رامین نیوز: شهردار فرون آباد گفت: اتمام تمام پروژه های نیمه تمام در سال جاری هدف اصلی مدیریت شهری است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  مهندس علیان با بیان اینکه شهر فرون آباد، شهری نو بنیاد است، گفت:  تقریبا ۳ سال است که شهر فرون آباد شکل و هویت شهری به خود گرفته است که برای بهتر شدن این شرایط کارهای بسیار زیادی باید انجام شود ضمن اینکه فعالیت های خوبی هم در این مدت کوتاه از تأسیس شهرداری صورت پذیرفته است.

وی آسفالت، جدول گذاری، ساخت چندین بوستان شهری، نصب برج نوری، ساخت ساختمان آتش نشانی و تجهیز آن، خرید چندین خودرو از اعتبارات تملک دارایی و سایر منابع شهرداری، احداث دومین کتابخانه عمومی شهر، ساخت معاینه فنی خودرو با مشارکت بخش خصوصی، احداث سوله صالحین با همکاری سپاه پاکدشت، احداث بازار روز، ایجاد گلخانه و … را از جمله برنامه های انجام شده در طی این ۳ سال دانست و افزود: اگر مشکلی پیش نیاید و طرح های عمرانی با همین سرعت پیش روند شهر فرون آباد چشم انداز خوبی می تواند داشته باشد. شهردار فرون آباد با اعلام اینکه سرانه فضای سبز شهر از ۲۵% متر به ۴ متر افزایش یافته است، اظهار داشت: ما به دلیل آلودگی شهر به گسترش فضای سبز نیازمندیم. در این خصوص در طی بازدید هایی که از کارخانه ها به عمل می آید، اگر سرانه ۲۵% فضای سبز را رعایت نکنند برابر با قانون با آن ها برخورد می کنیم.

وی در ادامه برنامه های انجام شده شهرداری گفت: امسال با پیگیری هایی که داشتیم ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از تملک دارایی برای آسفالت خیابان ۳۵ متری امام خمینی (فرون آباد دوم) اختصاص داده شد. در این رابطه زیر سازی و جدول گذاری را خود شهرداری انجام داده با علم به این که هنوز این شهر حریمی نداشته و طرح هادی شهری هم ندارد و پیگیری های ۳ ساله هم به دلیل مشکلات و اختلافات مرزی به نتیجه نرسیده است.

علیان ضمن تشکر از قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت افزود: پروژه های عمرانی و خدماتی انجام شده در سال جاری ۲ برابر شده است.

وی در خصوص برنامه های در پیش روی شهرداری گفت: اولویت اول ما آسفالت و جدول گذاری است و بعد از آن تکمیل پروژه ساختمان شهرداری است.

شهردار فرون آباد افزود: با پیگیری های سرهنگ اصغری فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه پاکدشت، حاج آقا لزومی امام جمعه شهرستان، قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد در خصوص تخصیص دو شهید گمنام به شهر و با اختصاص ۷۴۰۰ مترمربع زمین از سوی شهرداری و شورای شهر و آماده سازی این مکان جهت حرم شهدای گمنام در تاریخ ۱۳/۰۲/۹۳ با حضور مسئولان ارشد شهرستان پاکدشت و شهر فرون آباد، خانواده های معظم و معزز شهدا و شهروندان همیشه در صحنه مراسم تشییع و خاکسپاری این دو پرستوی عاشق در شهر فرون آباد صورت پذیرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*