۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 57916
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۵۰
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
اجازه میدان داری به سوداگران بازار در پیشوا داده نمی شود
اجازه میدان داری به سوداگران بازار در پیشوا داده نمی شود

اجازه میدان داری به سوداگران بازار در پیشوا داده نمی شود

پیشوا- آبرومند: فرماندار پیشوا از تخصصی شدن اتحادیه های این شهرستان خبر داد و گفت: اجازه میدان داری به سوداگران بازار در پیشوا داده نمی شود.   به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم تاجیک‌نوری صبح پنج شنبه در مراسم بزرگداشت روز اصناف با اشاره به اینکه کسبه در طول تاریخ همواره جایگاه والایی داشته و […]

پیشوا- آبرومند: فرماندار پیشوا از تخصصی شدن اتحادیه های این شهرستان خبر داد و گفت: اجازه میدان داری به سوداگران بازار در پیشوا داده نمی شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم تاجیک‌نوری صبح پنج شنبه در مراسم بزرگداشت روز اصناف با اشاره به اینکه کسبه در طول تاریخ همواره جایگاه والایی داشته و گاهاً محل رجوع مردم برای حل مشکلات و گره‌گشایی از امور بوده‌اند اظ ۶ ار داشت: در شهرستان مقدس پیشوا، کاسبان خوشنام زیادی وجود دارد و این ادعا در اجرای طرح عدالت‌محور کردن یارانه‌ها به خوبی مشهود بود و همه کسبه دست به دست هم دادند تا بازار در آرامش نسبی به سر ببرد.

 

تاجیک نوری گفت: اصناف با مشکلات زیادی روبرو هستند و دولت اهتمام جدی برای حمایت از کسبه دارد تا آنها آسیبی وارد نشود و از طرفی اجازه ندهد سوداگران میدان‌داری کنند.

 

وی افزود: با توجه به وجود ۹ اتحادیه در شهرستان پیشوا به دنبال تخصصی شدن اتحادیه‌ها هستیم و دستور آن به اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت صادر شده است.

 

فرماندار پیشوا بیان داشت: پیشوا در ۴۲ کیلومتری پایتخت ایران اسلامی قرار دارد و باید با استفاده از بستر فضای مجازی از ظرفیت ۱۰ میلیون نفری شهر تهران برای رونق کسب و کار استفاده کنیم.

 

تاجیک نوری گفت: ساماندهی اصناف از دیگر مواردی است که به جد در حال پیگیری است، افزون بر هزار واحد صنفی فاقد مجوز در پیشوا وجود دارد که باید مراحل قانونی خود را طی کرده و ساختارمند شوند.

 

وی اظهار داشت: از کسبه انتظار داریم در این شرایط سخت از لحاظ روانی و مادی در کنار مردم باشند و رعایت حال آنان را کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*