۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1409
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۸
  • 232 بازدید
  • ارسال توسط :

اجرای طرح جمع آوری ضایعات “زباله ها و پسماندها” در پیشوا

پیشوا – رامین نیوز: روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا از اجرای طرح جمع آوری ضایعات “زباله ها و پسماندها” همزمان با دوم اردیبهشت روز جهانی زمین پاک در پیشوا خبر داد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- بوربور گفت: این طرح به همت اداره حفاظت محیط زیست و بهزیستی و با همکاری دوست داران […]

پیشوا – رامین نیوز: روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا از اجرای طرح جمع آوری ضایعات “زباله ها و پسماندها” همزمان با دوم اردیبهشت روز جهانی زمین پاک در پیشوا خبر داد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- بوربور گفت: این طرح به همت اداره حفاظت محیط زیست و بهزیستی و با همکاری دوست داران محیط زیست و جمعی از ورزشکاران در منطقه تپه سلام پیشوا به طور ویژه اجرا شد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا افزود: اطلاع رسانی در زمینه نگهداری پسماندها و چگونگی جمع آوری و تحویل آنها به مراکز پسماند و آموزش چهره به چهره مردم در این خصوص از ویژگی های این طرح بود.

وی ضمن برشمردن خطرات پسماندهای زباله در زمین که سبب از بین رفتن هوای پاک و محیط سالم می شود، گفت: این طرح می تواند از وقوع بسیاری از فجایع زیست محیطی جلوگیری کند و نه تنها وظیفه ورزشکاران بلکه وظیفه همگانی است و باید به آن اهمیت داده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*