۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 62544
  • ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای طرح پیک رایگان کتاب در فیروزکوه
اجرای طرح پیک رایگان کتاب در فیروزکوه

اجرای طرح پیک رایگان کتاب در فیروزکوه

فیروزکوه – آبرومند: ارسال رایگان کتاب برای اعضای کتابخانه‌های عمومی فیروزکوه که امکان حضور در کتابخانه‌ها را ندارند در قالب طرح پیک کتاب در حال اجراست.   به گزارش خبرنگار آبرومند – رییس اداره کتابخانه‌های عمومی فیروزکوه گفت: این طرح با شیوع بیماری کرونا که امکان خدمات فیزیکی کتابخانه‌ها را محدود کرده بود، آغاز شد […]

فیروزکوه – آبرومند: ارسال رایگان کتاب برای اعضای کتابخانه‌های عمومی فیروزکوه که امکان حضور در کتابخانه‌ها را ندارند در قالب طرح پیک کتاب در حال اجراست.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – رییس اداره کتابخانه‌های عمومی فیروزکوه گفت: این طرح با شیوع بیماری کرونا که امکان خدمات فیزیکی کتابخانه‌ها را محدود کرده بود، آغاز شد و هم اکنون هم شهروندان می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند.

محمدحسن حسینی افزود: در حال حاضر ۴ کتابخانه عمومی شامل ۳ کتابخانه شهری و ۱ کتابخانه سیار در سطح شهرستان فعال هستند که کتابخانه امیری فیروزکوهی جز قدیمی‌ترین کتابخانه‌های استان تهران محسوب می‌شود.

وی گفت: قریب به ۶۱ هزارجلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی فیروزکوه موجود است که با توجه به سرانه تعریف شده، شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی فیروزکوه افزود: هزار و ۳۲۰ نفر نفر در کتابخانه‌های عمومی شهرستان عضویت فعال دارند که پس از تغییر وضعیت کرونای شهرستان و ارائه خدمات حضوری در کتابخانه‌های عمومی اعضاء، عضویت خود را تمدید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*