۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 8273
  • ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۷
  • 101 بازدید
  • ارسال توسط :

اجرای عملیات جدولگذاری در سطح معابر شهر دماوند

دماوند – ابتکار ورامین: مسئول عمران شهرداری دماوند از اجرای عملیات جدولگذاری معابر سطح شهر به متراژ ۲۰۰۰ متر طول خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از شهرداری دماوند – بهرنگ عسگری افزود: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح […]

دماوند – ابتکار ورامین: مسئول عمران شهرداری دماوند از اجرای عملیات جدولگذاری معابر سطح شهر به متراژ ۲۰۰۰ متر طول خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از شهرداری دماوند – بهرنگ عسگری افزود: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول عملیات بهسازی و جدولگذاری بلوار شهید رجایی شمالی و خیابان فارابی حدفاصل منطقه شلمبه تا جیلارد با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی به عنوان طرح‌هایی برای توسعه و آبادانی شهر بسیار حائز اهمیت می‌باشد و شهر تحت تاثیر اجرای این پروژه‌ها تحولات ساختاری مثبتی پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: در همین راستا پروژه بلوار شهیدرجایی به میزان ۱۶۰۰ متر طول عملیات جدول‌گذاری و خیابان فارابی به میزان ۱۴۰۰ متر طول با پیشرفت ۶۰ دردصدی در حال اجرا است.

این مقام مسوول ادامه داد: در این دو پروژه عملیات احداث نهر، پیاده روسازی، زیرسازی و آسفالت، اجرای دیوار سنگی و … انجام می شود.

مسئول عمران شهرداری دماوند با اشاره به اجرای عملیات جدول‌گذاری در سال جدید افزود: عملیات مذکور با هدف تامین نیازهای به حق شهروندان و افزایش رفاه آنها در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*