۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 6179
  • ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶
  • 115 بازدید
  • ارسال توسط :

احداث بزرگ‌ترین صحن جامعه اسلامی در کنار مرقد امام علی (ع)

دماوند – ابتکارورامین:/ رئیس ستاد عتبات عالیات رودهن از احداث بزرگ‌ترین صحن جامعه اسلامی در حال حاضر در کنار مرقد امام علی (ع) در نجف با کمک مردم به ویژه نیکوکاران رودهنی خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – رضا طاهرخانی اظهار داشت: خدا را شاکریم که افتخاری نصیب بخش رودهن […]

دماوند – ابتکارورامین:/ رئیس ستاد عتبات عالیات رودهن از احداث بزرگ‌ترین صحن جامعه اسلامی در حال حاضر در کنار مرقد امام علی (ع) در نجف با کمک مردم به ویژه نیکوکاران رودهنی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – رضا طاهرخانی اظهار داشت: خدا را شاکریم که افتخاری نصیب بخش رودهن شد و این ستاد کار خود را آغاز کرد؛ اخیراً نیز همایش رابطان ستاد عتبات عالیات رودهن باشکوه برگزار و ساختار سازمانی ستاد در این همایش مشخص شد.

وی ادامه داد: در طول تاریخ ما ایرانیان هیچ‌گاه در بحث تخریب زیارتگاه‌های امامان و ائمه اطهار (ع) نقشی نداشته‌ایم و در هرجای تاریخ هم بنگریم، نقش ایرانیان بازسازی و مرمت زیارت‌گاه‌ها بوده و این افتخار ما شیعیان است.

رئیس ستاد عتبات عالیات رودهن افزود: شیعیان جان، مال و زندگی‌شان همه متعلق به امام حسین (ع) و ائمه اطهار (ع) است.

طاهرخانی افزود: این فرصتی است که برای ما شیعیان به وجود آمده و خدا را شاکریم که از سال ۱۳۸۲ تا امروز که این ستاد در سطح کشور کار خود را آغاز کرده، در سه مرحله کارها انجام شده است.

وی تصریح کرد: مرحله اول مباحث نظافت، انتقال آب شرب، روشنایی و دیگر مواردی است که نیاز این بخش بود و توسط ایرانیان انجام شد.

رئیس ستاد عتبات عالیات رودهن افزود: در مرحله دوم بحث تعویض سنگ‌ها، طلاکوبی‌ها، کاشی‌کاری‌ها و مرمت‌هایی که لازم بود انجام شود و این امور نیز توسط هنرمندان باذوق ایرانی و بافرهنگ ایرانی اسلامی به نحو احسن انجام شد.

طاهرخانی اضافه کرد: در حال حاضر در مرحله سوم بازسازی عتبات عالیات هستیم که پروژه‌های طرح بازسازی در حال انجام است و شامل مباحثی مانند زائرسرا، ساخت بیمارستان امام سجاد (ع) و بزرگ‌ترین صحن جامعه اسلامی در حال حاضر در کنار مرقد امام علی (ع) در نجف می‌شود.

وی تصریح کرد: استان تهران نقش مؤثری را در این طرح‌های عملیاتی بر عهده دارد و ما نیز سهمی را در این خصوص در اختیار گرفتیم تا به امید خدا بتوانیم چیزی که لایق مجموعه است، را به‌عنوان خادمی کوچک به نحو احسن انجام دهیم.

طاهرخانی ادامه داد: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا برنامه‌های ویژه‌ای را با حضور همه عاشقان حسینی و اعضای شوراهای بخش، شهر و روستایی در رودهن باشکوه و عظمت خاصی برگزار کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*