۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28316
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  • 193 بازدید
  • ارسال توسط :
احداث پارکینگ خودرو در ایستگاه قطار پیشوا
احداث پارکینگ خودرو در ایستگاه قطار پیشوا

احداث پارکینگ خودرو در ایستگاه قطار پیشوا

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته با مسئولان شرکت راه آهن، پل های روگذر چهارراه محمدآباد و قلعه سین در نیمه اول سال جاری تکمیل می شود. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در نشست با مدیران شرکت راه آهن اظهار داشت: با توجه به کمبود اعتبارات در کشور، […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته با مسئولان شرکت راه آهن، پل های روگذر چهارراه محمدآباد و قلعه سین در نیمه اول سال جاری تکمیل می شود.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در نشست با مدیران شرکت راه آهن اظهار داشت: با توجه به کمبود اعتبارات در کشور، باید با تدابیر مدیریتی و افزایش همکاری های بین بخشی پروژه های عمرانی را پیش برده و در جهت رضایتمندی مردم گام برداریم.

 

وی افزود: تکمیل دو پل روگذر در چهارراه محمدآباد و قلعه سین از پروژه های مهم راه آهن در شهرستان پیشواست و به دلیل مشکلاتی که برای تردد مردم دارد باید هرچه سریعتر عملیاتی شود.

 

فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: تعریض ایستگاه راه آهن و ایجاد بلوار در اولویت برنامه های شهرداری قرار دارد اما پروژه ای زمانبر بوده و تا آن زمان باید برای کاهش بار ترافیکی این محدوده تدبیری اندیشیده شود.

 

عباسی افزود: شرکت راه آهن می تواند با اختصاص بخشی از فضای در اختیار خود به ایجاد پارکینگ برای خودروها این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند.

 

پیشرفت ۷۰ درصدی پل های روگذر محمدآباد و قلعه سین

 

سید حسین مرتضوی نیز با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی پل های راه آهن در پیشوا، بیان کرد: طبق صورتجلسه قبلی مقرر شد که شرکت راه آهن سازه اصلی پل های روگذر را احداث کند و ایجاد راه های دسترسی را شهرستان به عهده گیرد.

 

وی افزود: با توجه به مشکلات مالی و کمبود اعتبارات در شهرستان با تهاتر یک قطعه زمین متعلق به شرکت راه آهن، شهرداری پیشوا می تواند تملک زمین ها و اجرای رمپ و لوپ های پل های روگذر را بر عهده بگیرد.

 

مدیرکل خط و سازه‌های فنی راه آهن کشور تصریح کرد: در حال حاضر پیمانکار محور تهران- گرمسار انتخاب شده و قرارداد آن در مراحل پایانی است و در نیمه اول سال جاری عملیات عرشه گذاری پل های روگذر پیشوا عملیاتی می شود.

 

ایستگاه قطار پیشوا نیازمند دستگاه خودپرداز است

 

عابدین هادی نژاد نیز به مشکلات ایستگاه های قطار اشاره کرد و گفت: شهرداری برای انتقال مسافران در ایستگاه های پیشوا و امامزاده خط تاکسی رفت و برگشت در نظر گرفته که به منظور تسهیل دسترسی مسافران باید این تاکسی ها افزایش یابد.

 

وی با اشاره به اقدامات شرکت راه آهن برای بهبود وضعیت سکوها در ایستگاه امامزاده، افزود: ایستگاه قطار پیشوا همچنین نیازمند تأمین روشنایی و نصب یک دستگاه خودپرداز است که در این دو مورد شهرداری و فرمانداری باید به کمک راه آهن بیایند.

 

مدیرکل راه آهن استان تهران گفت: پس از برآورد فضا و قیمت زمین از طریق برگزاری مزایده امتیاز ساخت پارکینگ در ایستگاه قطار پیشوا واگذار خواهد شد و شرکت راه آهن نیز نهایت مساعدت و همکاری را با پیمانکار این طرح خواهد داشت.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*