۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » گرمسار » ورزشی
  • شناسه : 28277
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰:۴۱
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :
اختصاص ۱۰۰ درصدی عوارض فروش و واردات دخانیات به حوزه ورزش
اختصاص ۱۰۰ درصدی عوارض فروش و واردات دخانیات به حوزه ورزش

اختصاص ۱۰۰ درصدی عوارض فروش و واردات دخانیات به حوزه ورزش

گرمسار – آبرومند: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب مجلس، ۱۰۰ درصد عوارض و درآمد حاصل از فروش و واردات دخانیات به حوزه ورزش و سلامت کشور اختصاص یافت. به گزارش خبرنگار ما – غلامرضا کاتب صبح جمعه در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی گرمسار ضمن بیان اینکه توجه […]

گرمسار – آبرومند: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب مجلس، ۱۰۰ درصد عوارض و درآمد حاصل از فروش و واردات دخانیات به حوزه ورزش و سلامت کشور اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار ما – غلامرضا کاتب صبح جمعه در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی گرمسار ضمن بیان اینکه توجه به توسعه شادابی و نشاط و سلامتی مردم یکی از مهم‌ترین رویکردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، تاکید داشت: ۱۰۰ درصد از عوارض فروش و واردات دخانیات برای پیشگیری از بیماری و توسعه سلامت و ورزش اختصاص یافت.

 

وی افزود: علاوه بر این اعتبار، در قانون برنامه ششم توسعه بالغ بر هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از ارزش افزوده نیز به توسعه ورزش کشور اختصاص یافته است.

 

ایجاد ۵طرح ورزشی در گرمسار

 

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه میزان مشارکت مردم در ورزش‌های همگانی زیر ۳۰ درصد بوده است، خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته این میزان مشارکت به بیش از ۵۱ درصد رسیده است.

 

کاتب با تاکید بر لزوم توسعه ورزش‌های همگانی و زیر ساخت‌های این حوزه یادآور شد: عملیات احداث یک زمین چمن مصنوعی در ایوانکی آغاز شده و اجرای پنج پروژه احداث زمین چمن مصنوعی در روستاها نیز در دستور کار قرار دارد.

 

وی در ادامه گفت: توسعه ورزش بانوان و ورزش‌های همگانی نیز از دیگر پروژه‌های ورزشی است که در دستور کار قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*