۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7846
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴
  • 139 بازدید
  • ارسال توسط :

اختصاص ۵۰ میلیون برای بهسازی نمایشگاه دائمی قرچک / شهرداری امور تبلیغاتی شهری را در دست گرفت

قرچک – ابتکار ورامین: عضو شورای شهر قرچک گفت : شورای شهر قرچک بودجه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان را برای بهسازی و افزایش کارایی نمایشگاه دائمی مصوب کرده است که امیدواریم فضای لازم برای میزبانی مراسمات ، نمایشگاه ها و جشن های مختلف محیا شود. به گزارش خبرنگار ما – نایب مرادی در […]

قرچک – ابتکار ورامین: عضو شورای شهر قرچک گفت : شورای شهر قرچک بودجه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان را برای بهسازی و افزایش کارایی نمایشگاه دائمی مصوب کرده است که امیدواریم فضای لازم برای میزبانی مراسمات ، نمایشگاه ها و جشن های مختلف محیا شود.

به گزارش خبرنگار ما – نایب مرادی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص اقدامات فرهنگی شورای شهر قرچک اظهار داشت: نهاد مردمی شورا دراکثر امور شهری، اجتماعی ،فرهنگی و خدماتی ورود می کند که مسئله فرهنگ از مهمترین این حوزه ها است .

وی افزود: مسئله فرهنگ انقدر مهم می باشد که رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سالهای اخیر همواره مسئله فرهنگ را مورد تاکید قرار دادند و بر ورود همه دستگاه ها و ارگانها بر فرهنگ سازی و حمایت از فرهنگ ایرانی و اسلامی تاکید کردند .

وی تاکید کرد: شورای شهر قرچک نیز از ابتدا دوره چهارم به انجام برنامه های فرهنگی در شهرداری تاکید داشته و در این راستا معاونت فرهنگی و اجتماعی را در شهرداری قرچک مستقر کرده و حمایتهای لازم از این معاونت را انجام داده است.

مرادی تصریح کرد: به عنوان یک عضو شورای شهر با توجه به بودجه مالی و اختیارات این معاونت ازعملکرد مجموعه فرهنگی شهرداری راضی هستم و ایجاد نمایشگاه های فرهنگی و برنامه های دیگر را برای شهر قرچک بسیار مفید و لازم می دانم

عضو شورای شهر قرچک با اشاره به ایجاد نمایشگاه دائمی شهرستان قرچک گفت: ابتدا قرار بود این مکان با مشارکت بخش خصوصی به منظور استفاده تجاری و فرهنگی اماده شود که با کمک شهرداری و شورای شهر این نمایشگاه در اختیار معاونت فرهنگی شهرداری قرچک قرار گرفت.

وی ادامه داد: این مکان هم اکنون میزبان بیشتر نمایشگاههای فرهنگی و حتی مراسمات مختلف شهرستان است اما وضعیت ظاهری و امکانات ان مناسب و در شان شهرستان و نمایشگاه های فرهنگی و هنری مختلف نیست.

نایب مرادی با اشاره به برپایی نمایشگاه های مختلف مانند نمایشگاه گل و گیاه ،نقاشی، عکاسی و نمایش های تئاتر در این نمایشگاه گفت: شورای شهر قرچک بودجه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان را برای بهسازی و افزایش کارایی نمایشگاه مصوب کرده است که امیدواریم فضای لازم برای میزبانی مراسمات و جشن های مختلف محیا شود.

وی به بودجه فرهنگی شهرداری قرچک اشاره کرد و افزود: متاسفانه با توجه به مشکلات مالی بودجه فرهنگی شهرداری بسیار کم است و در این راستا باید ابتدا برای انجام برنامه های فرهنگی بودجه این حوزه را افزایش دهیم.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر قرچک افزود: به همین دلیل شورا با هماهنگی شهرداری قرچک برای افزایش بودجه و درامد در حوزه فرهنگی و با توجه به اتمام قرارداد پیمانکار مجری تبلیغات شهری قرچک اقدام به در اختیار گرفتن امور تبلیغاتی شهر از دست پیمانکار مربوطه گرفته است.

وی افزود: با این اقدام شرکت پیمانکار امور تبلغاتی حذف می شود و شهرداری به عنوان متولی و مجری اصلی تبلغات شهری اقدام می کند و بنا بر تصمیمات لازم بیشتر درامد در این بخش به امور فرهنگی اختصاص داده می شود

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که افزایش بودجه معاونت فرهنگی شهرداری از محل تبلیغات شهری منجر به افزایش بودجه فرهنگی و رونق برنامه های این حوزه در شهرستان قرچک شود.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*