۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 9294
  • ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳
  • 141 بازدید
  • ارسال توسط :

ادارات و نهادها تریبون تبلیغاتی کاندیداها قرار نگیرد/ جمهوری اسلامی ایران بر پایه مردم سالاری دینی شکل گرفته است

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرماندار پاکدشت،در اولین دیدار با مدیران ادارات شهرستان گفت:ادارات و نهادها تریبون تبلیغاتی کاندیداها قرار نگیرد جمهوری اسلامی ایران بر پایه مردم سالاری دینی شکل گرفته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرماندار پاکدشت – مهندس علی صادقی در دیدار با روسای ادارات و نهادهای شهرستان پاکدشت […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرماندار پاکدشت،در اولین دیدار با مدیران ادارات شهرستان گفت:ادارات و نهادها تریبون تبلیغاتی کاندیداها قرار نگیرد جمهوری اسلامی ایران بر پایه مردم سالاری دینی شکل گرفته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرماندار پاکدشت – مهندس علی صادقی در دیدار با روسای ادارات و نهادهای شهرستان پاکدشت گفت: علی رغم تجاوز دشمن خبیث با هدف سرنگونی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران، اقتدار و اخلاص حضرت امام خمینی(ره) با پشتوانه مردمی، ایران اسلامی را به سلامت از گردنه ها عبور داد.

 پا۱

وی با تاکید بر نظام مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: به طور متوسط هر ۱۸ ماه یک انتخابات در کشور ایران برگزار می شود که این بیانگر انتخاب مسئولان، نمایندگان و مقامات عالی توسط مردم است.

فرماندار شهرستان پاکدشت افزود: دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری سرنوشت جمهوری اسلامی ایران را در سالیان آتی رقم خواهد زد که بایستی توجه و نگاه ویژه و بی طرفانه نسبت به آن داشت .

این مقام مسئول با بیان اهمیت نظم و انضباط تصریح کرد: به هیچ وجه بیت المال و بخش های مختلف ادارات و نهادهای شهرستان تریبون تبلیغاتی کاندیداها قرار نگیرد و رعایت«اوصیکم بتقوی الله و نظم امرکم» همواره مدنظر قرار داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*