۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 6712
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹
  • 126 بازدید
  • ارسال توسط :

ارائه خدمات مشاوره ای به۹۹۵ نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان قرچک

قرچک – ابتکار ورامین: حسین فتح آبادی مدیر کمیته امداد شهرستان قرچک گفت: از ابتدای امسال ۹۹۵ نفر تحت کمیته امداد شهرستان قرچک از خدمات مشاوره ای این نهاد بهره مند شده اند. به گزار ش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – حسین فتح آبادی مدیر کمیته امداد شهرستان قرچک اظهارداشت: توانمند سازی […]

قرچک – ابتکار ورامین: حسین فتح آبادی مدیر کمیته امداد شهرستان قرچک گفت: از ابتدای امسال ۹۹۵ نفر تحت کمیته امداد شهرستان قرچک از خدمات مشاوره ای این نهاد بهره مند شده اند.

به گزار ش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – حسین فتح آبادی مدیر کمیته امداد شهرستان قرچک اظهارداشت: توانمند سازی خانواده های تحت پوشش یکی از رویکردهای مهم نهاد کمیته امداد است که در راستای تحقق این امر تلاش های موثری انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مشاوره ای به مددجویان یکی از راهکارهای برون رفت آنان از مشکلات روحی، روانی و آسیب های اجتماعی است تصریح کرد: رفع مشکلات در زمینه های شغلی،تحصیلی، ازدواج، تربیت فرزند و غیره وظیفه اصلی این نهاد حمایتی است.

فتح آبادی گفت: همچنین در سال جاری برای نوعروسان تحت حمایت نیز آموزش های تخصصی همراه با کلاس های آموزش مهارت های زندگی، احکام، زندگی داری و … برگزار شده است.

وی در پایان افزود: از مجموع مددجویان بهره مند از خدمات مشاوره ای، امسال۹۹۵ نفر در قالب آموزش نوعروسان، زنان سرپرست خانوار، دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت و دختران در آستانه بلوغ از خدمات مشاوره ای این نهاد بهره مند شده اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*