۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 2172
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴
  • 226 بازدید
  • ارسال توسط :

از سوی معاونت برنامه ریزی شهرداری ورامین کارگاه آموزشی “مدیریت و زندگی” برگزار شد

ورامین – رامین نیوز: معاون برنامه ریزی شهرداری ورامین گفت: دوره های آموزش عمومی و خصوصی تا پایان سال ادامه دارد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد حیدری گفت: با تشکیل معاونت برنامه ریزی در دوره مدیریت جدید شهرداری ورامین و لزوم توجه به آموزش نیروهای انسانی به عنوان مهمترین سرمایه موجود در هر اداره […]

ورامین – رامین نیوز: معاون برنامه ریزی شهرداری ورامین گفت: دوره های آموزش عمومی و خصوصی تا پایان سال ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد حیدری گفت: با تشکیل معاونت برنامه ریزی در دوره مدیریت جدید شهرداری ورامین و لزوم توجه به آموزش نیروهای انسانی به عنوان مهمترین سرمایه موجود در هر اداره این دوره ها و کارگاههای آموزشی انجام می گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط این معاونت، دوره ها به صورت عمومی و اختصاصی تا پایان سال برای عموم پرسنل و همکاران شهرداری برگزار می گردد.

این مسئول افزود: همچنین به غیر از دوره های عمومی ، چندین دوره اختصاصی برای کارشناسان و مدیران حوزه های مختلف شهری با هدف آشنایی ویژه همکاران در زمینه های مختلف عمرانی، خدمات شهر، اداری و مالی، حمل و نقل و ترافیک، فرهنگی و اجتماعی و تکریم ارباب رجوع با رویکرد فرهنگی مهندس حیدریان شهردار ورامین در سال اقتصاد و فرهنگ  با عزم ملی و مدیریت جهادی نیز انجام می پذیرد.

گفتنی است اولین دوره آموزشی “مدیریت و زندگی” با سخنرانی دکتر حسین احمدی از اساتید دانشگاه برگزار و در این دوره بر لزوم آموزش، آداب و معاشرت عمومی، تعلیم و تربیت و تغییرپذیری، تفکر و اندیشه و برنامه ریزی در زندگی تأکید شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*