۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » همدان
  • شناسه : 27966
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۲
  • 254 بازدید
  • ارسال توسط :
از شایعه زورگیری از اتوبوس نهاوند تا درگیری رانندگان دو اتوبوس
از شایعه زورگیری از اتوبوس نهاوند تا درگیری رانندگان دو اتوبوس

از شایعه زورگیری از اتوبوس نهاوند تا درگیری رانندگان دو اتوبوس

همدان – آبرومند: ‌معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان شایعه حمله زورگیران و افراد نقابدار به یک اتوبوس در نهاوند را از اساس کذب و شایعه دانست. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – ‌سرهنگ حسین بشری خاطرنشان کرد: انتشار خبر کذب مبنی بر حمله زورگیران به اتوبوس مسافران بازتاب بدی را به […]

همدان – آبرومند: ‌معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان شایعه حمله زورگیران و افراد نقابدار به یک اتوبوس در نهاوند را از اساس کذب و شایعه دانست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – ‌سرهنگ حسین بشری خاطرنشان کرد: انتشار خبر کذب مبنی بر حمله زورگیران به اتوبوس مسافران بازتاب بدی را به دنبال داشته است، به همین علت رسانه‌ها باید از انتشار اخبار کذب خودداری کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه دادستان ملایر قاطعانه پیگیر این موضوع است، اضافه کرد: انتشار این خبر کذب که شایعه‌ای بیش نبود، موجب برهم زدن آسایش خاطر و امنیت مردم شده است.

 

بشری در تشریح اخبار انتشار یافته مبنی بر درگیری یک راننده اتوبوس و مسافران اظهار کرد: درگیری روز گذشته فقط یک خصومت شخصی بوده است، به طوری که درگیری بین یک راننده اتوبوس و شاگرد یک راننده اتوبوس دیگر جرقه این نزاع و درگیری را زد.

 

وی ادامه داد: یکی از راننده‌های اتوبوس نهاوند با راننده اتوبوس ملایر بر سر سوار کردن مسافر درگیر شده و دوستان یکی از رانندگان برای یاری او وارد دعوا می‌شود که با وساطت مسافران و دیگران این درگیری پس از مدتی پایان می‌یابد.

 

بشری با بیان اینکه هیچ‌یک از طرفین دعوا شکایتی نداشته‌اند، تصریح کرد: این درگیری و دعوا هیچ شکایتی از سوی طرفین نداشته و پس از وساطت مسافران این درگیری پایان می‌یابد.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان در پایان یادآور شد: بانی اصلی این دعوا و درگیری در روز گذشته توسط پلیس انتظامی دستگیر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*