۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9175
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۵
  • 430 بازدید
  • ارسال توسط :

از متن تا حاشیه آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان پاکدشت استعفای فرماندار برای حفظ آرامش شهرستان/ هشدار امام جمعه به جریانات سیاسی/ صادقی: به امانت مردم خیانت نخواهم کرد

پاکدشت – ابتکار ورامین: سخنرانان مراسم تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان پاکدشت بر حفظ آرای مردم به عنوان حق الناس در رویدادهای مهم سیاسی امسال تاکید کردند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، صبح امروز آیین تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان پاکدشت با […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: سخنرانان مراسم تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان پاکدشت بر حفظ آرای مردم به عنوان حق الناس در رویدادهای مهم سیاسی امسال تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، صبح امروز آیین تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان پاکدشت با حضور معاون سیاسی و مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران و مسوولین ادارات و نهادها در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

علیرضا قاسمی فرزاد با تشریح عملکرد و اقدامات خود در مدت تصدی فرمانداری پاکدشت گفت: سیاست های اجرایی در سطح شهرستان در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور محترم بوده است.

وی اظهار کرد: دولت یازدهم با وجود مشکلات عدیده و تنگناهای بسیار زیاد برای ایجاد آرامش و امنیت همه جانبه تلاشی مضاعف نمود و اقدامات مطلوبی در شهرستان پاکدشت انجام شد.

استعفای فرماندار برای حفظ آرامش شهرستان

نماینده سابق دولت افزود: در مدت زمان ۲۰ ماه سکانداری فرمانداری شهرستان پاکدشت، بر له یا علیه هیچ فرد و جریان سیاسی جهت گیری انجام نگرفت و همواره سعی بر حفظ بی طرفی و تعامل سازنده با همگان بود اما گروه های فشار به طور مداوم بر تغییر فرماندار، پافشاری می کردند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: استاندار محترم تهران با وجود فشار همه جانبه هیچ گاه دست از حمایت برنداشت که پس از بررسی شرایط موجود، ماندن در شهرستان پاکدشت را به مصلحت ندانسته و چندین بار درخواست استعفای خود را به استاندار تهران تقدیم نمودم که در نهایت با اصرار زیاد این مهم محقق شد.

انتقاد از عملکرد ضعیف بخش شهرستان های شبکه تهران

وی با انتقاد از بخش شهرستان های شبکه تهران خاطرنشان کرد: در کشاکش تحریم های ظالمانه و مشکلات عمده اقتصادی، برنامه های شهرستان های شبکه تهران با توجه به عملکرد مثبت اقتصادی، بسیار ضعیف عمل کرد و تلاش ها، اقدامات مثبت، روحیه امید و نشاط منعکس نشد.

کشمکش های سیاسی و غفلت از مشکلات شهرستان

حجت الاسلام حسن لزومی در ادامه گفت: با توجه به ظرفیت های عظیم اقتصادی شهرستان پاکدشت مسائل و مشکلات موجود می بایست حداکثر تا سال ۸۵ مرتفع می گشت و اکنون اهداف بلندتری را در ذهن می پروراند؛ ولی کشمکش های سیاسی و عدم هماهنگی و همکاری زمینه این آرزوی ساده را فراهم نکرد.

وی اظهار کرد: چگونه تیم مذاکره کننده هسته ای با شش قدرت جهانی مذاکره می کند و با پافشاری روی اصول و موازین، خواست یک ملت را به کرسی می نشاند اما در یک شهرستان توان گفت‌وگو با یکدیگر را نداریم.

حساسیت های واهی کنار گذاشته شود/ هشدار به مسئولان، کاندیداها و جریانات سیاسی

امام جمعه پاکدشت با تاکید بر اعتقاد متقابل و دوری از حساسیت های واهی افزود: یقیناً وجوه اشتراک بسیار زیادی میان همه افراد و گروه ها وجود دارد و اختلافات نباید حل مسائل و مشکلات مردم را تحت تاثیر قرار دهد.

وی با بیان یکی از مشکلات شهرستان پاکدشت تصریح کرد: آب شرب شهر فرون آباد از آب ۲۰ سال قبل قم بسیار بدتر است.

پا۱

خطیب جمعه پاکدشت با هشدار به مسئولان، کاندیداها و جریانات سیاسی خاطرنشان کرد: در حفظ آرامش شهرستان کوشا باشید و با بازی های سیاسی آرامش موجود را بر هم نزنید؛ در غیر این صورت در تریبون نماز جمعه بسیاری از مسائل را به گوش مردم خواهم رساند و می گویم آنچه گفتنی نیست.

وی خطاب به معاون سیاسی استانداری تهران گفت: آشنایی و تسلط مسئول جدید به فضای شهرستان زمان بر است و انتظار می رود حداقل تا ۲ سال آینده شاهد آیین تودیع و معارفه نباشیم.

علی صادقی نیز در ادامه گفت: آینه تمام نمای حرکت ما در دوران مسئولیت، فرمایش حضرت امام(ره) مبنی بر رضایت خدا در انجام کارها است که قطعاً با نصرت و پیروزی همراه خواهد بود.

وی اظهار کرد: سعی می کنیم قانون گرایی و قانون مندی را در عرصه عمل به منصه ظهور رسانده، چون بی قانونی، زمینه دیکتاتوری را فراهم می کند.

فرماندار جدید شهرستان پاکدشت افزود: برگزاری سالم، بدون حاشیه و پرشکوه ۲ انتخابات مهم مجالس خبرنگان رهبری و شورای اسلامی با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تاکید بر آرای مردم به عنوان حق الناس از مهم ترین وظایف امسال می باشد.

پا۲

برخورد قاطع با متخلفان و سواستفاده کنندگان از بیت المال

صادقی با بیان تقدم قانون بر همه موارد بیان کرد: ارکان اصلی انتخابات اعم از اجرایی و نظارت را از بی قانونی برحذر می دارم و با متخلفان و سواستفاده کنندگان از بیت المال و اموال عمومی و دولتی قاطعانه برخورد خواهم کرد و سستی، خمودگی و عدم همراهی را زیبنده کارگزاران دولت نمی دانم.

نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت اضافه کرد: اجازه نخواهم داد اداره، نهاد و سازمانی ستاد انتخاباتی شخص و یا اشخاصی شود و همه کاندیداها از حقوقی برابر و یکسان برخوردارند.

این مقام مسئول عنوان کرد: به عنوان نماینده عالی دولت هرگز به امانت مردم خیانت نخواهم کرد و در کامل ترین وجه امانت دار آرای مردم خواهم بود.

شایان ذکر است علی صادقی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی بوده و از جمله سوابق وی می توان به فرمانداری شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، فرمانداری شهرستان قرچک، بخشدار بزینه رود، بخشدار زنجانرود، مشاور شورای اسلامی شهر تهران، مدیر برنامه ریزی شوای اسلامی شهر تهران و… اشاره کرد.

همچنین علیرضا قاسمی فرزاد به سمت مدیرکل امور اقتصادی استانداری تهران منصوب خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*