۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1703
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۰
  • 271 بازدید
  • ارسال توسط :

از معلمان فرهنگ ساز مصرف بهینه آب تقدیر شد

ورامین – رامین نیوز: در هفته گرامی داشت مقام و منزلت معلم از معلمان نمونه در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب قدردانی  بعمل آمد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مدیر روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با توجه به این که جمعیت کثیری از مخاطبین ترویج مصرف بهینه آب را دانش […]

ورامین – رامین نیوز: در هفته گرامی داشت مقام و منزلت معلم از معلمان نمونه در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب قدردانی  بعمل آمد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مدیر روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با توجه به این که جمعیت کثیری از مخاطبین ترویج مصرف بهینه آب را دانش آموزان تشکیل می دهند، معلمان نیز در این امر فرهنگی با شرکت آبفا همکاری و نقش مؤثری ایفا می نمایند.

سعید محمدیان در ادامه ضمن تبریک هفته معلم به تمامی معلمان دلسوز و زحمتکش، اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن این ایام از تعدادی از آموزگاران که در بحث فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان فعالیتهای  ارزشمندی داشتند تقدیر شد.

وی افزود: دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران ضمن اهداء لوح سپاس، هدیه و قدردانی از همکاری ارزنده این آموزگاران و با اشاره به نقش پررنگ و بی بدیل این قشر کوشا در امر تربیت کودکان و نوجوانان، خواستار همکاری و همفکری بیشتر معلمین در فرهنگ سازی مصرف صحیح آب شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*