۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 57908
  • ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
از ۲۶ شهرستان استان تنها در هشت شهرستان خدمات پزشکی قانونی ارائه می‌شود
از ۲۶ شهرستان استان تنها در هشت شهرستان خدمات پزشکی قانونی ارائه می‌شود

از ۲۶ شهرستان استان تنها در هشت شهرستان خدمات پزشکی قانونی ارائه می‌شود

سیستان و بلوچستان – آبرومند: مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه از ۲۶ شهرستان استان تنها در هشت شهرستان خدمات پزشکی قانونی ارائه می شود و امسال در هفته قوه قضاییه ساختمان پزشکی قانونی سراوان افتتاح خواهد شد که در تلاشیم مرکز دلگان نیز هرچه سریعتر راه اندازی شود.   به گزارش خبرنگار […]

سیستان و بلوچستان – آبرومند: مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه از ۲۶ شهرستان استان تنها در هشت شهرستان خدمات پزشکی قانونی ارائه می شود و امسال در هفته قوه قضاییه ساختمان پزشکی قانونی سراوان افتتاح خواهد شد که در تلاشیم مرکز دلگان نیز هرچه سریعتر راه اندازی شود.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – دکتر رضا عبدی به مناسبت هفته قوه قضائیه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: اتباع بیگانه هزینه بسیار گزافی را در همه بخش ها به کشور وارد می کنند و جمعیت قابل توجهی از مراجعه کنندگان به پزشکی قانونی را همین اتباع بیگانه تشکیل می دهند که با تعرفه های پایین همانند ایرانی ها خدمات دریافت می کنند.

 

وی بیان کرد: بالاترین آمار فوتی‌های حوادث ترافیکی پارسال کشور به این استان اختصاص یافته است.

 

عبدی گفت: آمار فوتی‌های تصادفات استان از ابتدای سال تاکنون در مقایسه با سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است.

 

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: پارسال ۶ هزارو ۸۳۶ نفر در این استان بر اثر تصادف مجروح شده و یکهزار و ۱۸۲ نفر نیز فوت کردند.

 

وی گفت: از میان بیش از ۳۸ هزار پرونده مختومه شده سال گذشته پزشکی قانونی استان حدود ۷۰ پرونده همچنان معوق است.

 

وی بیان کرد: پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان جزو چند استان برتر کشور در بحث تجهیزات و نیروهای ماهر و جوان است که روند رو به توسعه خوبی را نیز در پیش گرفته است.

 

وی ادامه داد: پارسال هشت هزارو ۳۶۰ نفر با موضوع نزاع به پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۶ هزارو ۲۴۹ نفر مرد و ۲ هزارو ۱۱۱ نفر زن بودند.

 

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: همچنین سال گذشته ۲۵ نفر در سیستان و بلوچستان بر اثر غرق شدگی جان خود را از دست دادند.

 

وی افزود: پارسال ۲ هزارو ۷۳۲ جسد نیز به پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان ارجاع شده که ۱۴ درصد نسبت به سال ۹۹ افزایش داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*