۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28225
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
استانداردسازی مرکز موقت دفن زباله پیشوا در دستور کار است
استانداردسازی مرکز موقت دفن زباله پیشوا در دستور کار است

استانداردسازی مرکز موقت دفن زباله پیشوا در دستور کار است

پیشوا – آبرومند: معاون فنی و عمرانی فرماندار پیشوا گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد آلودگی و ارتقای سطح بهداشت محیطی، استانداردسازی مرکز موقت دفن زباله در دستور کار دستگاه های متولی شهرستان قرار دارد. به گزارش خبرنگار ما – شیرزاد یعقوبی در جلسه کارگروه پسماند اظهار داشت: همه ادارات باید نسبت به حفظ محیط […]

پیشوا – آبرومند: معاون فنی و عمرانی فرماندار پیشوا گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد آلودگی و ارتقای سطح بهداشت محیطی، استانداردسازی مرکز موقت دفن زباله در دستور کار دستگاه های متولی شهرستان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ما – شیرزاد یعقوبی در جلسه کارگروه پسماند اظهار داشت: همه ادارات باید نسبت به حفظ محیط زیست احساس مسئولیت کنند و این کار تنها وظیفه یک دستگاه نیست.

 

وی به ضرورت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی در موضوعات زیست محیطی اشاره و تصریح کرد: فرهنگ “دوستی با طبیعت” یکی از مهمترین راه های حفظ محیط زیست است.

 

معاون فنی و عمرانی فرماندار پیشوا با بیان مسائل زیست محیطی شهرستان با جدیت پیگیری می شود، افزود: به منظور جلوگیری از ایجاد آلودگی و ارتقای سطح بهداشت محیطی، استانداردسازی مرکز موقت دفن زباله تا تعیین تکلیف انتقال آن به چرمشهر در دستور کار دستگاه های متولی قرار دارد.

 

یعقوبی با اشاره به لزوم نظارت بر موضوع زباله سوزی در پیشوا، گفت: پسماند سوزی و تخلیه زباله و نخاله غیرمجاز در نقاط مختلف شهرستان از جمله مواردی است که محیط زیست پیشوا را تحت تأثیر قرار می دهد و در این رابطه باید شهرداری با کمک سایر ادارات و نهادهای مرتبط اقدامات پیشگیرانه را صورت دهند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*