۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی
  • شناسه : 4620
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۷
  • 156 بازدید
  • ارسال توسط :

استاندار تهران: حادثه شهرستان ری سازمان یافته نبوده است

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید حسین هاشمی عصر دوشنبه در شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان تهران، با ابراز رضایت از برگزاری منظم عزاداری های دهه اول محرم هوشیاری مردم، هیات مذهبی و مسوولان را مورد تقدیر قرار داد. وی ضمن تایید اعلام تهدیدات امنیتی قبل از برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی برخنثی شدن […]

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید حسین هاشمی عصر دوشنبه در شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان تهران، با ابراز رضایت از برگزاری منظم عزاداری های دهه اول محرم هوشیاری مردم، هیات مذهبی و مسوولان را مورد تقدیر قرار داد.

وی ضمن تایید اعلام تهدیدات امنیتی قبل از برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی برخنثی شدن این تهدیدات براثر هوشیاری مردم و مسولان هیات های مذهبی و دستگاه های ذیربط تاکید کرد.

هاشمی تصریح کرد: با وجود اعلام های صورت گرفته خوشبختانه هیچ گونه حادثه ای در استان تهران رخ نداد و عزاداری ها در کمال آرامش برگزار شد.

استاندار تهران حوادث رخ داده در فردای عاشورای حسینی در شهر ری را ناشی از نادانی عوامل این حادثه دانست بیان کرد: عوامل این حادثه در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته اند تا اقدامات لازم در خصوص آنان اعمال شود.

وی این حوادث را ناشی از عملکرد نابخردانه تعدادی از اتباع بیگانه ساکن در شهرری دانست و بر سازمان نیافته بودن آن تاکید کرد.

گفتنی است: روز یازدهم ماه محرم تعدادی از اتباع افغان در شهرستان ری اقدام به پایکوبی و دست افشانی کرده و حرمت این روز را شکستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*