۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 2228
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴
  • 158 بازدید
  • ارسال توسط :

استعفای مسئول کانون بسیج ورزشکاران پیشوا

پیشوا – رامین نیوز: حجت الاسلام و المسلمین زواره از چهره های مذهبی ورزشی سرشناس شهرستان تاریخی پیشوا می باشد که در کلیه زمینه های خوب و پیش برنده جوانان دارای سوابق ارزشمندی است در گفتگویی از استعفا و کنار روی خبر داد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – این گزارش می افزاید علی ارقم […]

پیشوا – رامین نیوز: حجت الاسلام و المسلمین زواره از چهره های مذهبی ورزشی سرشناس شهرستان تاریخی پیشوا می باشد که در کلیه زمینه های خوب و پیش برنده جوانان دارای سوابق ارزشمندی است در گفتگویی از استعفا و کنار روی خبر داد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – این گزارش می افزاید علی ارقم میل باطنی این مسئول ارزنده که سال گذشته مسئولیت کانون بسیج ورزشکاران شهرستان پیشوا را بر عهده گرفته بود و اقدامات شایانی نیز در این مدت کوتاه به ثمر نشانده بود؛ متاسفانه بنا به دلایلی ناچار به استعفا و گوشه نشینی شد.

برگزاری دو دوره مسابقات فوتسال جام صالحین، تشکیل کانون های قرآنی ویژه ورزشکاران، برگزاری نشست های معرفتی و حلقه های صالحین ویژه ورزشکاران، مسابقات بین مساجد و … گوشه ای از عملکرد این روحانی ورزشکار است که با توجه به درخواست استعفای وی، از مسئولین مربوطه خواهان پیگیری و رسیدگی به درخواست این مسئول جهت ادامه کار در شهرستان می باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*