۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6053
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۲
  • 149 بازدید
  • ارسال توسط :

استفاده از تولیدات داخلی باید فرهنگ شود

ورامین – ابتکار ورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ورامین اظهار داشت: اهتمام و استفاده از تولیدات داخلی باید فرهنگ شود و از همه ظرفیتهای فرهنگی و تبلیغی برای سوق دادن مردم به روی اوردن به محصولات داخلی استفاده شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ سید رضا طباطبایی در […]

ورامین – ابتکار ورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ورامین اظهار داشت: اهتمام و استفاده از تولیدات داخلی باید فرهنگ شود و از همه ظرفیتهای فرهنگی و تبلیغی برای سوق دادن مردم به روی اوردن به محصولات داخلی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ سید رضا طباطبایی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: اهتمام و استفاده از تولیدات داخلی باید فرهنگ شود و از همه ظرفیتهای فرهنگی و تبلیغی برای سوق دادن مردم به روی اوردن به محصولات داخلی استفاده شود.

وی با اشاره به در پیش بودن سال جدید و رونق بازار خرید گفت:باید همه دست به دست هم دهیم و با بیان مزایای خرید تولیدات داخلی از همه مردم خصوصاً جوانان در رونق رویکرد بسوی محصولات داخلی همت کنیم.

طباطبائی در بخش دیگر از سخنان خود به اهمیت محیط زیست اشاره کرد و صیانت از محیط زیست ریشه در مفاهیم دینی داشته و باید در حفظ محیط زیست و درخت کاری و توسعه پوششهای گیاهی در بین مردم تبلیغ بیشتر جزو فرهنگ عمومی جامعه قرار گیرد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*