۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8033
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
  • 88 بازدید
  • ارسال توسط :

استفاده از هنر برای گسترش ارزشهای انقلاب ضروری است

قرچک – ابتکار ورامین: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک گفت: استفاده از ابزار هنر برای گسترش ارزش های انقلاب ضروری است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- حجت الاسلام حسن منتظری با اشاره به در پیش بودن چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه اظهار داشت: چهاردهم و پانزدهم خردادماه دو روز مهم […]

قرچک – ابتکار ورامین: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک گفت: استفاده از ابزار هنر برای گسترش ارزش های انقلاب ضروری است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- حجت الاسلام حسن منتظری با اشاره به در پیش بودن چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه اظهار داشت: چهاردهم و پانزدهم خردادماه دو روز مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است که هیچگاه فراموش نمی شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک افزود: باید چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه به صورت ویژه در سراسر کشور گرامی داشته شود چرا که امروز کشور بیش از هر زمان دیگری باید پایبندی خود به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی را به معرض نمایش بگذارد.

اندیشه امام راحل باید در بین نسل جوان گسترش یابد

وی با تأکید بر انتقال مفاهیم و اندیشه های امام راحل به نسل جوان و نوجوان کشور ادامه داد: امام راحل با اندیشه و تفکر ناب خود سبب نجات ملت ایران از یوغ استبداد نظام شاهنشاهی شدند و توانستند با تکیه بر ایمان و همراهی مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی را ایجاد کنند.

این مسئول عنوان کرد: اندیشه و تفکر امام راحل امروز در میان ملت های آزاده جهان گسترش پیدا کرده و گسترش تفکر امام ناراحتی و عصبانیت سران استکبار و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را به همراه داشته است.

ضرورت استفاده از ابزار هنر برای انتقال مفاهیم ارزشی

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت گرامیداشت قیام تاریخی پانزدهم خرداد سال ۴۲ گفت: قیام پانزدهم خرداد سال ۴۲ به عنوان برگ زرینی در تاریخ مبارزات ملت ایران ثبت شده است به همین خاطر همانطور که امام راحل و مقام معظم رهبری فرمودند باید نسبت به این حادثه و گرامیداشت آن توجه لازم صورت گیرد.

حجت الاسلام منتظری با اشاره به برگزاری یادواره ملی طلوع خرداد با هدف بررسی دستاوردها و انتقال مفاهیم این قیام به اقشار مختلف مردم بویژه نسل جوان یادآور شد: برگزاری یادواره ملی طلوع خرداد با هدف بررسی دستاوردها و ارزش های قیام تاریخی پانزدهم خرداد سال ۴۲ اقدام ارزشمند و مناسبی است.

این مسئول با اشاره به قابلیت هنر برای انتقال مفاهیم انقلابی و دینی گفت: استفاده از ابزار هنر برای گسترش ارزش های انقلاب ضروری است.

گفتنی است، محورهای اصلی سومین یادواره ملی فرهنگی، هنری «طلوع خرداد» آراء و اندیشه های امام خمینی(ره) ؛ انقلاب اسلامی در آیینه فرهنگ و ادب و هنر؛ نقش حماسه عاشورا در پیروزی انقلاب اسلامی؛ نقش زنان در قیام ۱۵ خرداد و پیروزی انقلاب اسلامی؛ توجه ویژه به جایگاه قیام ۱۵ خرداد در شکل گیری انقلاب اسلامی؛ نقش مردم ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت در قیام ۱۵ خرداد و انقلاب اسلامی؛ نقش مرجعیت و روحانیت در قیام ۱۵ خرداد و شخصیت های برجسته تاریخ انقلاب اسلامی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*