۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 2940
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۶
  • 290 بازدید
  • ارسال توسط :

استقبال بی نظیر کودکان پاکدشت از مسابقه قرآن بخوانید جایزه بگیرید

پاکدشت- ابتکار آنلاین: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآن و عترت و ترغیب و تشویق کودکان به آموزش مفاهیم قرآنی مسابقه قرآن بخوانید جایزه بگیرید در برنامه های جنبی نمایشگاه قرآن کریم برگزار می گردد. به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – این مسابقه که تاکنون استقبال بی نظیری از آن صورت گرفته با قرائت […]

پاکدشت- ابتکار آنلاین: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآن و عترت و ترغیب و تشویق کودکان به آموزش مفاهیم قرآنی مسابقه قرآن بخوانید جایزه بگیرید در برنامه های جنبی نمایشگاه قرآن کریم برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – این مسابقه که تاکنون استقبال بی نظیری از آن صورت گرفته با قرائت سوره های قرآن مجید و داستانهای قرآنی توسط کودکان و پخش در فضای برگزاری نمایشگاه واقع در پارک معلم حال و هوای معنوی دیگری به این نمایشگاه داده است.

حسن اسلامی فر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاکدشت در حاشیه برگزاری این مراسم هدف از این برنامه را سوق دادن کودکان و نوجوانان به فعالیتهای قرآنی و آشنایی آنان با فرهنگ دینی عنوان کرد و افزود: از ابتدای افتتاح نمایشگاه تا کنون استقبال بی نظیری در اجرای برنامه های کودک هم در بخش مسابقات وهم در بخش نقاشی کودک صورت گرفته که امید است با تشویق کودکان به فراگیری سوره‌های قرآنی، به ویژه مفاهیم کودکانه و تبلیغ فرهنگ قرآنی بتوانیم گامهای مؤثری را در توجه به فرهنگ زندگی قرآنی و اسلامی برداریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری محافل انس با قرآن کریم اشاره داشت که با حضور قاریان و حافظان شهرستان در حاشیه برگزاری برنامه های نمایشگاه اجرا خواهد شد.

خانه فرهنگ قلم تا پایان سی و ام تیرماه میزبان همشهریان در نمایشگاه قرآن کریم واقع در پارک معلم می باشد.

علاقمندان می توانند جهت استفاده از برنامه های نمایشگاه از ساعت ۶ بعد ازظهر لغایت ۱۲ شب به مرکز فوق مراجعه نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*