۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 5006
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :

استقرار ۱۰ واحد بزرگ صنعتی در شهرک صنعتی پیشوا

پیشوا – ابتکارآنلاین: علی سلیمانی اظهار داشت: شهرک صنعتی پیشوا از تمامی قابلیت ها برای سرمایه گذاری برخوردار است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران مدیر شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران دکتر علی سلیمانی بیان داشت پیشوا در حوزه صنعت یکی از بهترین پتانسیل ها در استان است که […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: علی سلیمانی اظهار داشت: شهرک صنعتی پیشوا از تمامی قابلیت ها برای سرمایه گذاری برخوردار است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران مدیر شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران دکتر علی سلیمانی بیان داشت پیشوا در حوزه صنعت یکی از بهترین پتانسیل ها در استان است که می تواند بسیاری از مشکلات بیکاری استان تهران را حل کند

علی سلیمانی گفت: شهرک صنعتی پیشوا به دلیل نزدیکی به پایتخت و دارا بودن قابلیت هایی نظیر دسترسی سریع به راه آهن سراسری تهران – مشهد و مجاورت با بزرگراه قم – گرمسار از ظرفیت های زیادی جهت استقرار صاحبان صنایع برخورداراست .

وی افزود: شهرستان پیشوا نه تنها در حوزه کشاورزی که در حوزه صنعت نیز از بهترین پتانسیل در سطح استان تهران برخوردار است و می تواند بسیاری از مشکلات بیکاری استان را برطرف کند .

مدیر شرکت شهرکهای صنعتی تصریح کرد: سرمایه گذار برای استقرار درهر شهر و یا منطقه به اولویت هایی نظیر راه های مواصلاتی، نزدیکی به پایتخت، دسترسی به بازارهای فروش و امنیت توجه دارد که شهرک صنعتی پیشوا از تمامی این قابلیت ها برای سرمایه گذاری برخوردار است .

سلیمانی تاکید کرد: شهرستان پیشوا ازانسجام و وحدت نظر لازم میان مسوولان در رابطه با پیگیری مسائل مربوط به توسعه شهرستان برخوردار است و این فضا می تواند زمینه توسعه فعالیت های صنعتی شهرستان را فراهم کند .

مدیرعامل شهرک صنعتی استان تهران گفت: در راستای توسعه بهتر این شهرک صنعتی، هدف گذاری استقرار۱۰ واحد بزرگ صنعتی مثل روغن نباتی پارس قو و دیگر صنایع در شهرک صنعتی پیشوا صورت گرفته که این امر باعث تحول منطقه خواهد شد .

وی تصریح کرد: توسعه فعالیت های اقتصادی شهرک صنعتی پیشوا کمک شایانی به توسعه منطقه و رفع بیکاری در استان تهران می شود .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*