۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5949
  • ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۱
  • 182 بازدید
  • ارسال توسط :

استقلال و پرسپولیس در انتظار مزایده‌بزرگ/بازگشایی پاکت‌ها در حضور سرخابی‌ها

متقاضیان فرصت دارند تا پایان وقت اداری امروز ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری مدارک و پیشنهادات خود را برای خرید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به سازمان خصوصی‌سازی ارایه کنند. نخستین جلسه مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فردا دوشنبه با حضور نمایندگان این دو باشگاه در محل سازمان خصوصی سازی برگزار خواهد شد. به […]

متقاضیان فرصت دارند تا پایان وقت اداری امروز ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری مدارک و پیشنهادات خود را برای خرید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به سازمان خصوصی‌سازی ارایه کنند.

نخستین جلسه مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فردا دوشنبه با حضور نمایندگان این دو باشگاه در محل سازمان خصوصی سازی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بر اساس اعلام سازمان خصوصی‌سازی، قیمت پایه هر یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس ۲۹۰ میلیارد تومان تعیین شده که خریدار باید ۴۰ درصد مبلغ پیشنهادی خود را به صورت نقد و در مدت ۲۰ روز کاری پس از قطعیت معامله بپردازد و بقیه این مبلغ را هم به صورت اقساط با نرخ ۱۵ درصد در مدت ۲ سال با فاصله زمانی ۶ ماهه پرداخت کند.

همچنین ارزش‌گذاری ۵۸۰ میلیاردی برای این دو باشگاه تنها براساس برند، دو ورزشگاه مرغوب کار و درفشی‌فر، ساختمان مرکزی این دو تیم و زمین تحت تملک باشگاه استقلال(تلو) انجام شده است.

علاوه بر این خریداران مکلف هستند در صورتی که پیشکسوتان و هواداران متقاضی بخشی از سهام هر یک از این دو باشگاه باشند حداکثر تا سقف ۲۰ درصد از سرخابی ها را با همان قیمتی که در مزایده برنده شدند به آنها واگذار کند و در صورت نبود درخواست، خریداران مالک ۱۰۰ درصدی این دو باشگاه خواهند بود.

پس از برگزاری این مزایده و مشخص شدن بالاترین رقم پیشنهادی برای هر یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس نیز خریدار نهایی بعد از تایید صلاحیت توسط کمیته‌ای متشکل از وزیر امور اقتصاد، وزیر دادگستری و وزیر ورزش مشخص و اعلام خواهد شد. مزایده این دو باشگاه ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۲۷ بهمن در سازمان خصوصی‌سازی برگزار و پاکت‌ها بازگشایی خواهد شد.

متقاضیان فرصت دارند تا پایان وقت‌اداری امروز(یکشنبه) ۲۶ بهمن‌ماه سال‌جاری مدارک و پیشنهادات خود را برای خرید ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس به سازمان خصوصی سازی ارایه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*