۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 28159
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  • 191 بازدید
  • ارسال توسط :
اصحاب رسانه انسانهایی روشنگر ؛ پرتلاش و کم توقع هستند
اصحاب رسانه انسانهایی روشنگر ؛ پرتلاش و کم توقع هستند

اصحاب رسانه انسانهایی روشنگر ؛ پرتلاش و کم توقع هستند

گرمسار – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از اصحاب رسانه به عنوان افرادی پرتلاش ؛ روشنگر و تاثیرگذار یاد کرد. به گزارش خبرنگار ما – نعمت اله قنبری نیکدل در نشست صمیمی اصحاب مطبوعات و رسانه با فرماندار شهرستان گرمسار که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: اصحاب مطبوعات و رسانه […]

گرمسار – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از اصحاب رسانه به عنوان افرادی پرتلاش ؛ روشنگر و تاثیرگذار یاد کرد.

به گزارش خبرنگار ما – نعمت اله قنبری نیکدل در نشست صمیمی اصحاب مطبوعات و رسانه با فرماندار شهرستان گرمسار که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: اصحاب مطبوعات و رسانه افرادی پرتلاش ؛ روشنگر ؛ مردمی و تاثیرگذار ؛ دغدغه مند و کم توقع هستند که باید به آنها توجه شود.

وی افزود: خواسته های اصحاب رسانه ؛ خواسته های جامعه و اقشار مختلف مردم است و این قشر به عنوان زبان گویای جامعه شناخته می شوند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار خاطرنشان کرد: هر قدر که خواسته ها و مطالبات اصحاب مطبوعات و رسانه مورد توجه و پیگیری قرار بگیرد ؛ در جهت پیشرفت همه جانبه جامعه قدم برداشته ایم.

وی ادامه داد: تشکیل کارگروه رسانه و مطبوعات ؛ یکی از کارهای خوب و ابتکاری است که در شهرستان گرمسار انجام شده وامیدواریم با پیگیری و اجرای مصوبات این کارگروه ؛ گامهای موثری برای رونق و توسعه رسانه و مطبوعات در شهرستان برداریم.

قنبری نیکدل تاکید کرد: از مهمترین اقدامات اداره فرهنگ شهرستان گرمسار در حوزه رسانه می توان به تشکیل جلسات کارگروه به صورت مستمر و تلاش برای اجرایی کردن مصوبات و همچنین برگزاری دوره آموزش تخصصی خبرنگاری با محوریت کارگروه مذکور اشاره نمود که امیدواریم با برنامه ریزی و مشارکت همگانی ؛ نتایج دلخواه و مورد نظر در این زمینه حاصل شود.

وی حمایت از مطبوعات محلی را خواستار شده و اظهار کرد: در برخی موارد ؛ شبکه های اجتماعی به عنوان رقبای نامحسوس برای مطبوعات و رسانه محسوب می شوند که این مساله ممکن است به ضرر مطبوعات و رسانه باشد و باید در این زمینه تمهیدات لازم صورت پذیرد.

 

در ادامه این دیدار فرماندار گرمسار گفت: حمایت از نشریات و مطبوعات محلی موجب رشد و رونق اقتصادی در شهرستان خواهد شد.

 

وحید رجایی افزود: نقد منصفانه و سازنده یک جزء لاینفک و جدانشدنی از وظیفه خطیر خبرنگاران و اصحاب مطبوعات است که زمینه ساز پیشرفت و توسعه جامعه خواهد بود ولی باید د این این زمینه جانب انصاف رعایت شده و از غرض ورزی و تخریب در این مسئله دوری شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*