۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28405
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
اصناف اسلامشهر نقش مهمی در کنترل بازار در شرایط گرانی ها دارند
اصناف اسلامشهر نقش مهمی در کنترل بازار در شرایط گرانی ها دارند

اصناف اسلامشهر نقش مهمی در کنترل بازار در شرایط گرانی ها دارند

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: اصناف اسلامشهر نقش مهمی در کنترل بازار در شرایط گرانی ها دارند. به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور در آستانه اول تیر، روز ملی اصناف در جمع تعدادی از خبرنگاران گفت: اکثر کشورهای پیشرفته علی رغم ادعای پیشرفتگی روزی به نام اصناف ندارند، اما نقش اصناف در تمام برهه […]

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: اصناف اسلامشهر نقش مهمی در کنترل بازار در شرایط گرانی ها دارند.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور در آستانه اول تیر، روز ملی اصناف در جمع تعدادی از خبرنگاران گفت: اکثر کشورهای پیشرفته علی رغم ادعای پیشرفتگی روزی به نام اصناف ندارند، اما نقش اصناف در تمام برهه های انقلاب اسلامی از سال ۱۳۴۱ بی بدیل است.

 

وی گفت: اصناف در دوران مبارزه با طاغوت، دوران پیروزی انقلاب، دوران اول تحریم ها، جنگ تحمیلی، سازندگی، پساتحریم، دوران تحریم فعلی و… همواره نقش حائز اهمیتی دارند.

 

فرماندار اسلامشهر گفت: ویژگی بیش از ۹۸ ددرصد اصناف و بازاریان اسلامشهر انصاف، مردم داری و صداقت آنها است، ما در کشور و پس از خروج آمریکا از برجام و جنگ روانی و اقتصادی علیه کشورمان شاهد افزایش قیمت هایی بودیم، که این جنگ روانی تا ۱۵ بهمن سال ۹۷ ادامه موثر داشت، اما ما در اسلامشهر علاوه بر کارگروه بازار، کارگروه رصد داشتیم، که حتی یک نفر از بازاریان و اصناف اسلامشهر منحنی جعلی و خودساخته گرانی در اسلامشهر نداشت.

 

مرسلپور گفت: اسلامشهر تنها شهرستانی بود، که گرانی بر گرانی نداشت و برخی از ارزاق مانند گوشت، شکر و مایحتاج به خوبی در اسلامشهر توزیع شد، به عنوان مثال ۱۶۰ تن گوشت و مرغ در این دوره در اسلامشهر توزیع شد، در اوج گرانی گوشت شاهد ارزانی ۲۵ هزار تومانی این کالا در اسلامشهر نسبت به تهران بودیم.

 

وی رضایتمندی مردم از اصناف اسلامشهر را حاصل انصاف این قشر دانست و گفت: وضعیت معیشت اقتصادی مردم علی رغم فشارهای آمریکایی ها در آینده بهتر خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*