۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 59736
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
اطلاع رسانی درست ستاد مدیریت بحران خسارات سیل دماوند را کاهش داد
اطلاع رسانی درست ستاد مدیریت بحران خسارات سیل دماوند را کاهش داد

اطلاع رسانی درست ستاد مدیریت بحران خسارات سیل دماوند را کاهش داد

دماوند- آبرومند: امام جمعه دماوند با اشاره به تلاش جهادی مسئولان و مردم در این شهرستان گفت: اطلاع رسانی به موقع ستاد مدیریت بحران خسارات جانی سیل دماوند را کاهش داد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت در دماوند با گرامی داشت […]

دماوند- آبرومند: امام جمعه دماوند با اشاره به تلاش جهادی مسئولان و مردم در این شهرستان گفت: اطلاع رسانی به موقع ستاد مدیریت بحران خسارات جانی سیل دماوند را کاهش داد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت در دماوند با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: هفته دولت زمان بسیار خوبی برای بازگو کردن دستاوردهای نظام اسلامی است و مدیران ادارات باید نسبت به بیان خدمات نظام و دستاوردهای آن به عموم مردم اقدام کنند.

 

وی افزود: مدیران ادارات باید از میزهای خود فاصله گرفته و پیگیر مطالبات مردم و شهرستان باشند و حضور مسئولان در جمع مردم باعث علاقه‌مندی آنها به نظام اسلامی می‌شود.

 

امام جمعه شهرستان دماوند ادامه داد: مردم و دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هم جدا نیستند بلکه دولتمردان، برگزیدگان مردم هستند که در راه عمران، آبادانی و پیشرفت کشور گام برمی‌دارند.

 

فتاح دماوندی با قدردانی از زحمات فرماندار دماوند و اعضای ستاد مدیریت بحران در جریان سیل چند روز گذشته گفت: با اقدام به موقع ستاد مدیریت بحران در راستای اطلاع رسانی در جریان سیل شهرستان دماوند خوشبختانه کمترین میزان خسارت جانی را شاهد بودیم و با حضور میدانی فرماندار و مسئولان ادارات متولی و تلاش شبانه روزی آنها در مناطق سیل زده و با حمایت‌های نیروهای بسیج، سپاه و گروه‌های جهادی و مردمی خوشبختانه اثرات ناشی از سیل در شهرستان دماوند جمع آوری شد که این نشان دهنده کار و تلاش جهادی مسئولان و مردم در شهرستان دماوند است.

 

وی ادامه داد مسئولان باید خدمات دولت‌های مختلف نظام اسلامی را با قبل از انقلاب در شهرستان دماوند مقایسه کنند و نسبت به جهاد تبیین در این مورد با استفاده از رسانه‌ها قدم روشنگرانه ای بردارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*