۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 54583
  • ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح طرح گازرسانی به گلخانه‌های روستای فیلستان
افتتاح طرح گازرسانی به گلخانه‌های روستای فیلستان

افتتاح طرح گازرسانی به گلخانه‌های روستای فیلستان

پاکدشت – آبرومند: طرح انتقال گاز به گلخانه‌های تپه‌ی باستانی روستای فیلستان به بهره برداری رسید.   به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پاکدشت گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال ۹۸ آغاز شد و امروز با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.   افتتاح طرح گازرسانی به […]

پاکدشت – آبرومند: طرح انتقال گاز به گلخانه‌های تپه‌ی باستانی روستای فیلستان به بهره برداری رسید.

 

به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پاکدشت گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال ۹۸ آغاز شد و امروز با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

 

افتتاح طرح گازرسانی به گلخانه‌های روستای فیلستانیوسفی جمارانی افزود: این طرح گازرسانی شامل یک ایستگاه تنظیم فشار و ۱۰ هزار متر خط تغذیه و توزیع می‌باشد.

 

وی گفت: با بهره برداری از طرح گازرسانی به گلخانه‌های روستای فیلستان در مجموع امکان گازرسانی به ۱۵۰۰ گلخانه‌ی ۳ هزار متری فراهم شده و هم اکنون اشتراک ۱۰۰ واحد گلخانه‌ای در این منطقه به این خط توزیع متصل شده است.

جمارانی افزود: در مجموع در شهرستان پاکدشت یک هزار و ۴۰۰ هکتار سطح زیر کشت گلخانه‌ای وجود دارد که بخش عمده آن در روستای فیلستان قرار دارد و با بهره برداری از این طرح، ظرفیت کشت گلخانه‌ای در این شهرستان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

 

فرماندار پاکدشت گفت:ظرفیت گازرسانی به شهرک صنعتی خصوصی شنزار نیز تا حدود دو هفته آینده افزایش خواهد یافت و واحد‌های تولیدی در این شهرک نیز می‌توانند با توان بیشتری به کار تولید بپردازند.

شهرستان پاکدشت به پایتخت گل و گیاه ایران شهرت دارد و سالانه بیش از ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون انواع گل شاخه بریده و گلدانی در این شهرستان تولید می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*